Skocz do zawartości

Gogle oraz rękawiczki


Rekomendowane odpowiedzi

nie nie nie no tych fly to nie kupuj bo równie dobrz mozesz sobie kupic rekawice budowlane :)

 

Gadka szmatka, zapewne kogoś kto nigdy w nich nie jeździł. Ostatnimi czasy utarł się taki zwyczaj, że Fly to najgorsza kicha, a wynika to ze skąpstwa naszego narodu, poprostu ludzie kupują serie najniższą (303) za śmieszne pieniądze, a później się dziwią, ze nie jest to wytrzymałe jak ciuchy o 100% droższe.

Powiem wam, że wyższe kolekcje 805 i 208 są dużo lepszej jakości, a cena też dobra. Jedynym mankamentem ciuchów Fly'a jest ich troszkę słaby design, ale da sie to przeboleć kosztem ceny. Modele na 2006 rok są już dużo ładniejsze. ale niestety nie ma ich narazie w polsce.

 

A i od pół roku jeżdze we Fly'ach 208 i powiem wam, że to najwygodniejsze rękawiczki w jakich do tej pory jeździłem :) Możecie wierzyc, albo nie, lecz teraz jest moda na rekawiczki tzw motocrssowe, które po wewnętrznej cześci dłoni mają bardzoc ienki materiał, najlepiej jeszcze z dziurami, żeby kierowca miał wrażenie jeszcze lepszego trzymania kiery. Owszem może i tak jest, ale przez to robią się straszne odciski i do tego wcale nie są wygodne.

 

Na przyszłość polecam obejżeć najpierw towar, który się krytykuje, a nie powtarzać nic nie warte opinie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadka szmatka, zapewne kogoś kto nigdy w nich nie jeździł. Ostatnimi czasy utarł się taki zwyczaj, że Fly to najgorsza kicha, a wynika to ze skąpstwa naszego narodu, poprostu ludzie kupują serie najniższą (303) za śmieszne pieniądze, a później się dziwią, ze nie jest to wytrzymałe jak ciuchy o 100% droższe.

Powiem wam, że wyższe kolekcje 805 i 208 są dużo lepszej jakości, a cena też dobra. Jedynym mankamentem ciuchów Fly'a jest ich troszkę słaby design, ale da sie to przeboleć kosztem ceny. Modele na 2006 rok są już dużo ładniejsze. ale niestety nie ma ich narazie w polsce.

 

A i od pół roku jeżdze we Fly'ach 208 i powiem wam, że to najwygodniejsze rękawiczki w jakich do tej pory jeździłem :) Możecie wierzyc, albo nie, lecz teraz jest moda na rekawiczki tzw motocrssowe, które po wewnętrznej cześci dłoni mają bardzoc ienki materiał, najlepiej jeszcze z dziurami, żeby kierowca miał wrażenie jeszcze lepszego trzymania kiery. Owszem może i tak jest, ale przez to robią się straszne odciski i do tego wcale nie są wygodne.

 

Na przyszłość polecam obejżeć najpierw towar, który się krytykuje, a nie powtarzać nic nie warte opinie.

 

Pozdrawiam

Stary piszesz o modelach fly 208 i 805 a w drugim poscie była mowa o "ale widzialem na allegro FLY za ok 50zl" czyli nie ma innego wyjscia jak 303 bo reszta jest drozsza. a one naprawde sa do kitu bo sasiad takie ma i według mnie sa malo wygodne i w dodatku kupił je na wiosne i rozpruły sie na szwie obejzałem najpierw towar który krytykuje i wyrazam tylko swoja opinie ;) :) :) A za ta sama kase mozna kupic naprawde wypasne rekawiczki ze stanów za grosze. moze nie sa tak jak wczesniej zreszta napisałem ultra wytrzymale ale sa bardzo bardzo wygodne i wygladaja swietnie. Sam mam teraz TroyLeeDesign drugi rok i dałem za nie 60zł (pomijam fakt ze w sklepach chca za nie chore pieniadze)

fly http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M153104

thor http://www.allegro.pl/item114368548_rekawi...owe_okazja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rękawiczki użytkownika "motomoda" to PODRÓBKI !

Nie wiem jak mozecie w to wierzyć, skoro widać to nawet po zdjęciach.

Rozmawiałem z tym człowiekiem na którymś motobazarze i jak zobaczyłem teoretycznie oryginalne Alpinestarsy techstar to poprostu śmiać mi się zachciało. Wyglądały jak taka cienka podróbka z naszego stadionu X-lecia. Po tym jak poddałem w wątpliwość ich oryginalność koleś udawał, że nie wie o czym mówie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak ktos chce to po wakacjachbede bede miał dosprzednia oryginalne z usa thor i TLD itp w podobnych pieniadzach jak te "podróbki" :) a pozatym widziałem nieraz ten model thora co na fotce tyle ze oryginał i wydaje mi sie zze w zasadzie niczym kompletnie sie nie róznił. Mi sie wydaje ze to nie sa zadne podróbki. Te rekawice w stanach kosztuja kolo 12$ dlatego sa takie tanie

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gawron" one naprawde sa do kitu bo sasiad takie ma i według mnie sa malo wygodne

uwielbiam stwierdzenia bo sasiad takie ma nic tylko pogratulowac

a co ja Ci poradze ze połowa moich sasiadów na ulicy jezdzi na crossach?? :) Bez kitu taka jest moja opinia na temat takich rekawiczek i czy nie moge podac skad moje osady sie wywodzą?? Po co takie jakies dziwne uwagi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam!

Przepraszam szanownych moderatorów za odkopanie tematu, ale nie widziałem sensu zakładać nowego żeby zadać jedno krótkie pytanie. Otóż, czy warto zainwestować trochę więcej kasy w gogle i kupić takie jak np. te?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=117018542

No dobra, piękny opis na allegro, ale czym specjalnym charakteryzują się naprawdę te gogle? Jaka jest różnica między prostymi goglami za 100 zł, a tymi jak te? Wiem tyle, że szkła tak nie parują i tutaj się moja wiedza kończy. :evil: Przepraszam, ale jestem laik i nie ma co tego kryć. :(

 

Dodam, że jeżdżę nawet mniej niż amatorsko. :evil: A gogle miałyby służyć troszkę dłużej niż rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam!

Ja osobiscie polecam GOGLE SCOTTA ENDURO OTG 87, maja podwojna nieparujaca szybke Turbo-Flow.

Sprawdzaja sie w terenie, bo nawet w te lipcowe upaly, gdy "pot lecial po tylku" to nic nie parowalo. Trzeba tylko uwazac, zeby nie dotykac wewnetrznej szybki, bo mi sie kiedys zachcialo zetrzec kurz i lekko sobie porysowalam - mimo iz robilam to delikatna szmatka. Co do rekawiczek to osobiscie uzywam Scotta San Diego i nie mam do niech wiekszych zastrzezen!

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnieScotta: gogle 89X Enduro i rękawiczki Anheim z zeszłego roku i albo to jest bardzo słaby sprzęt albo ja jestem wyjątkowym psujakiem. :flesje: :wink: :wink:

 

Gogle fakt nie parują ale cisną mnie lekko w nos, gąbka się rozlatuje a szyba po wyjęciu się rozdwaja przez co łapią kurz. :evil:

Wczśniej używaem też zwykłych gogli Progripa i w porównaniu do tych były dużo wytrzymalsze ale utopiłem je gdzies na poligonie.

 

Rekawice naddarły mi się już jak je 2gi może 3ci raz zakładałem a po przejechaniu gdzieś pół sezonu zrobiły się szmaty. :evil:

 

Sorka Mr.Maciek wiem, że sie cieszysz na nowe graty ale tak uważam.

Jedyna sznsa że coś poprawili od zeszłego roku. :wink:

W każdym razie ja tej firmie podziękuję na dłużej.

 

Baron mam zamiar teraz kupić gogle Smitha to znana i solidna firma (może nie tak jak Oakley) i liczę, że będą mocniejsze i wygodniejsze.

 

http://allegro.pl/item122107528_smith_warp...ba_antifog.html

Albo pójdę na całość: :wink:

http://allegro.pl/item122108501_smith_pist...le_nowosc_.html

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...