Skocz do zawartości

Nareszcie... :D


Rekomendowane odpowiedzi

No tak ale to przez to ze koles po ulic jezdzil i do szkoly dojezdzal moto prawie nigdy terenu nie widzialo :) I aktualnie ma opony enduro :)

 

Ps.

 

WRE wazy cos koo 110kg. Dzisiaj juz naprawde niezle smigalem (tak mi sie wydaje) jak kumple pojada do tomu to mi przysla fotki :)

Edytowane przez Dolc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz mam fotki :) http://bikepics.com/members/dolc/ a tu sa filmik http://www.speedyshare.com/119486451.html nie sa zbyt dobrej jakosci bo robione aparetem filmik sa krotkie od 5 do 20s. Jak na 2 dni endurowania to juz calkiem niezle mi idzie tak mi sie wydaje :). No i juz mialem perypetie z sąsiadem :) wracaja wylazł mi na droge i drac sie cos pokawal palcem :icon_eek: musze isc i jutro pogadac z sasiadami co by mi linek jakis nie porozwieszali :banghead: no i zeby na paly nie dzwonili bo moto narazie nie zarejestrowane i jeszcze troche nie bedzie bo sosu niema ;)

 

Ps.

 

ja to w tej czerwonej koszulce w szarej to dobry kumpel ziolo a w bialej tak samo Marek :(

Edytowane przez Dolc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fotki OK.

Widze że linka licznika u ciebie juz też nie istnieje dal infromacji nówka orginał kosztuje 96 zł

pozdr.

 

No niestety ale juz byla urwana poprostu ja dzisiaj wykrecilem niedlugo musze kupic aku bo jest calkiem juz wyladowany i nie idzie go naladowac wlasnie linke klocki i jakies handbary listki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuurde zlapalem kapcia !! A tak mi sie fajnie dzisiaj jezdzilo :) jakies badziewie 10cm mi sie w tylna opone wbilo ojciec mowi ze to cos od okien wyglada troche jak pilnik do metalu jutro ide oddac opone do klejenia ehh jak pech to pech :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...