Skocz do zawartości

kto z okolic Szepietowa jedzie na zlot w Jedwbnem ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybieram się na zlocik do Jedwabnego a ,że moi znajomi raczej będą w tym czasie siedzieć w domu szukam kogoś do wyjazdu z okolic Szepietowa.

Ewentualnie kogoś kto będzie leciał przez Wysokie Mazowieckie, Ciechanowiec czy inne niedalekie okolice .

Zlot jest w terminie 15-16 lipca

jadę pierwszy raz ale słyszałem pochlebne opinie na ten temat.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem w tamtym roku jeden dzien, w tym jade tez, ale mam nadzieje ze na caly zlot :icon_biggrin: Tylko ze ja w trasie 70-80 km/h :biggrin:

 

Przyjedz do nas wieczorkiem pojawilo sie kilku nowych kolesi na sprzetach m.in: R6, F4i, 2x Bandit to moze sie z kims dogadasz

 

PS. http://members.lycos.co.uk/pawelroszkowski/galeria/ - fotki z tamtego roku

Edytowane przez rozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My raczej z przeciwnego kierunku, ale miejsca już mamy zabookowane :)

Zlot naprawdę klimatyczny - polecam ;) Za fotkami możecie pogrzebać w naszym w archiwum.

 

rozek zrób coś z tymi reklamami, bo można szału dostać... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roger na zlocie musze sie przysiasc do twojego bandziora bo po wakacjach powoli sie bede ogladal za nowym sprzetem, a b6 stoi w czubie moich notowan :banghead:

 

PS. Jak bede robil galerie z tego roku (jakies 2 tygodnie - po FMX w Zambrowie) to wrzuce wszystko na inny serwer i nie bedzie reklam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było, było :biggrin: . W piatek standardowo mało osób na noc zostało może z 20. Był darmowy browarek (2 beki :biggrin: ) i integracja przy ognisku. W sobotę wyjazd na paradę (i slalom gigant między motocyklami :icon_evil: ) z przystankami na punkcie widokowym i w replice osady z przed 12tys lat (tu były dobre atrakcje w postaci pieczonego prosiaka i rogu :biggrin: ). Po paradzie konkurencje , koncert zespołu Holly Water (czy jakoś tak - pozdrawiam basistę :clap: ) a potem disco polo do 3 czy 4 rano. Zabawa była przednia (min. za sprawą Kropli Beskidu :D ). Zdjecia będą na naszej stronie www i na stronie Rydwanów Czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj było, było :icon_mrgreen: . W piatek standardowo mało osób na noc zostało może z 20. Był darmowy browarek (2 beki :lalag: ) i integracja przy ognisku. W sobotę wyjazd na paradę (i slalom gigant między motocyklami :crossy: ) z przystankami na punkcie widokowym i w replice osady z przed 12tys lat (tu były dobre atrakcje w postaci pieczonego prosiaka i rogu :wink: ). Po paradzie konkurencje , koncert zespołu Holly Water (czy jakoś tak - pozdrawiam basistę :biggrin: ) a potem disco polo do 3 czy 4 rano. Zabawa była przednia (min. za sprawą Kropli Beskidu :wink: ). Zdjecia będą na naszej stronie www i na stronie Rydwanów Czasu.

 

Było jak pisze kolega niestety nie zostałem na noc i zaliczyłem tylko całą sobotę

fajne koszulki i znaczki były nie mówiąc o żarciu i piwku , które wliczono w opłatę wjazdową

niesamowita atmosfera, prosiaka nie spróbowałem bo nie zdążyłem się do niego dopchać a róg wyrób 1 sort

ps. po paradzie okoliczne krowy nie będą dawać mleka przez miesiąc czasu :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja! Ja tam mialem byc i w piatek i w sobote i w niedziele, niestety z powodu pracowo-rodzinnych bylem tylko w sobote.

Sorry chlopaki ze bylem "nie do rozmowy" ale mam w tym roku urwanie glowy, pracuje 29 godzin na dobe i jeszcze dzwonia bym przyjezdzal po godzinach!!

A jeszcze w leb nabil mi sie pomysl kupienia Duc 748- ktorym jezdzilem na zlocie- i nie spie juz 2 noc:-))))) . A zlocik fajny duzo fajnych gosci i atmoswera O.K. Pozdr.Losi i Rydwany!! Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...