Skocz do zawartości

*** motorower a co zamierzacie ujezdzać potem?? ***


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście :) wiadomo, ze ktos kto nie wie gdzie są biegi w motorze nie będzie na nim jeździł :) a musze wam powiedziec, że znam takiego palanta, który chwali sie swoimi osiągnięciami, a ostatnio mnie sie pytał gdzie mam dźwignię zmiany biegów i sprzęgło :D ja mam Derib Sendę R i tam nie ma zadnych przeróbek... wszystko jest na swoim miejscu, czyli tam gdzie zawsze :) a ten idiota pyta sie o takie rzeczy, skoro sam skakał z dwu-metrowej skoczni.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem mieć Jawe 250 od niedzieli ale nie było nic ciekawego jestem rozczarowany  :)  bede musiał szukać czegoś do 1000zł tak od 150ccm do 350ccm -moze cos w ogłoszeniach znajde jak myslicie znajde cos?

 

Noo, w ogłoszeniach to takich sprzetów jest full... uważaj tylko, żeby się nie nadziać.

Powodzenia w poszukiwaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajno ale jak coś znajde jest fajne,tanie to sie okazuje ze jest gdzieś przy granicy i weź teraz jedź tak daleko, a bezyna kosztuje a sie jeszcze okaże ze jechałes kupe czasu za kupe kasy zeby zobaczyc jakiegoś starego trupa co miałbyć sprzetem 1-klasy :P

Jakby tak było to tego sprzedawce rozszarpał bym na miejscu :twisted:

Dlatego lubie giełdy jade w niedziele do Słomczyna, moze cos znajde trzymajcie kciuki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części masz rację, ale popatrz na to z innej strony. Jeśli ktoś jest rozwazny to najpierw nie bedzie wykożystywał całej mocy silnika ale bedzie sie przyzwyczajał i powoli "dorastał". Znowóż jeśli bedzie ktoś zmieniał maszyny to sporo straci kasy.Ale z doswiadczenia mojego brata wiem że zawsze człowiekowi jest za malo; co by mial to i tak za mało i podejżewam że po 2 miesącach jazdy na 500 już ktoś by sie rozgladał za czymś większym. Ja mam jeszcze do tej decyzji około 1,5 roku, ale jeśli już bede cos klupywał to odrazu większego (jeśli bede miał pieniądze to R1 1998 lub < ) i na począdku bede się uczył a jeśli już opanuje maszyne to bedzie mozan pojeździć ostrzej.  

 

Taką maszyną pojeździsz kilka dni i nie wytrzymasz

Tak cie będzie kusiło że odkręcisz

U mnie też tak było, tylko że ja mam jawke Vmax=60 km/h a na max-a jeździłem już pierwszego dnia :P

 

PS. Sorka że tak późno pisze ale jakoś nie przegladałem dawno tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jeździłem przez jedne wakcje Komarem wyciągniętym z szopy - stan bdb z 69r., teraz od 3 miesięcy próbuję kupić Yamahe DT 80 LC II albo jakieś inne "małe" enduro.Ale skoro nie moge kupić od 3 miechów to wale to i kupuje Mińska 125 w idealnym stanie od jakiegoś dziadka- jutro go pojade zobaczyć.Wg.mnie Minsk jest spoko i nikt nie zmieni mojego zdania.Nie wiem po co jeździć na motorowerach, lepiej kupić za tą kasę coś dużego i np.bez papierów ( nie mówie, że kradzione tylko np., że zginęły ) i jebąc policje.Ja mam 15 lat i mam gdzieś takie rzeczy jak prawko itd., a chce yamahe zarejestrowana bo akurat mam takie możliwości, ale jak ktoś nie ma kasy na lepszy motorower i jeździ na czym,ś takim jak komar to wg.mnie olać polcje i jeździć na czymś większym - takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem troszku dziwny bo to jaki chciałbym miecd motor zalezy od mojego nastroju gdy jestem zmeczony lubie pojezdzic powoli i i cieszyc sie momentem obrotowym (jezeli bylby to chopper oczywiscie) oraz chromami i i pieknym basowym pomrukiem a czasami jestem zadny adrenaliny i lubie otro odkrecici w terenie bo asfalt mnie raczejnie kreci i podejrzewam ze na razie idealnym sprzetem dla mnie byloby honda xlr 125 zajebity czterosuwek jezdzilem juz czyms takim i wierzcie malutko gazu a to juz mieli a pozniej jakies fajne endurko np ktm exc 250 moze wr 400 albo xra na stare lata jakiegos fajnego chopperka najlepiej honde shadow 600 (juz na tym jezdilem i chodzi to zajebiscie) jak na rzie to moje mt8 chodzi bardzo ladnie i nie narzekam bo jak na dwusuwa to ma calkiem niezly moment obrotowy max tez spoko ok 100 kmh tylko zawieszenie troszke za słabe ale nie narzekam

pozdruufki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Motocykle dla prawdziwego motonity to pasja na cale zycie. Ja nigdy nie przestaen jezdzic - po za tym do katamaranu mnie nie ciagnie. Ja wlasnie przeszedlem przez zmiane motorowera na cos wiekszego - i tak stalem sie posiadaczem ETZ 150 ktorej silnik mozecie ogladnac obok :D . Moim marzeniem jest Triumph Bonneville oraz jedno z 2 wielkich enduro - Suzuki DR Big oraz BMW GS 650 Dakar... A na razie pragne przesiasc sie na motocykl rodzica (xv 750). Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...