Skocz do zawartości

Milicyjne Urale.


wieczny student
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz poruszajac sie po ulicy z napisem Milicja czy MO i w abrwach milicyjnych moze sie policja doczepic ale mozesz robic tak ze jadac po ulicy zaslaniać takie napisy.

 

Piszesz bzdury :icon_biggrin:

Oczywiście że można jeździć z napisem MILICJA, nie ma obecnie takiej służby i nazwa nie jest zastrzeżona.

Nie wolno używać nazwy POLICJA ale różne mutacje tejże nazwy, POLICE ( miasto na Odrą ), POLISE, POLICIA już można, prznajmniej teoretycznie. Zawsze można trafić na nawiedzonego gliniarza.

Ja czasami jeżdżę w koszulce z napisem MILICJA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ildiavovlo - jak chcesz to rób. Twoje sumienie, twój motocykl. Ja mam na to po prostu papiery :icon_biggrin:.

Nie ogłaszam wszem i wobec, że od jutra zaczynam robić milicyjnego Urala. Chodzi mi bardziej o informacje jak były one malowane, jakie miały wyposażenie itd. I tak na razie mam trochę inne plany co do gotówki. Po prostu pomyślałem sobie, że szkoda by zrobić ładną, ale jednak jedną z wielu pokrytych czarnym akrylem i szparunkami sztukę. Możeby tak z innej beczki... :biggrin:. Pełno wojskowych MW z karabinami itd, a Urala z syreną i kogutem nie widziałem jeszcze :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój był biało-niebieski, bo milicyjny a nie BOR'owy. Chromów było niezbyt dużo. Wiem o szperaczu na kosz, metalowych osłonach na nogi (takie osłony przed wiatrem), owiewka ta ze zdjęcia. Niestety nie mam syreny, która została zdjęta przed oddaniem zaprzegu AKM'owi (Akademicki Klub Motocyklowy - nalezał do niego mój tata).

 

Jest tu fan serialu "Przygody psa cywila"? Chodzi mi o orientacyjną informacę w którym odcinku jest owy zaprzęg :icon_biggrin:. http://pl.wikipedia.org/wiki/Przygody_psa_Cywila

Na razie ściągam odc. 4 "Pościg".

Nie wiem czy pamięć mnie nie zawodzi, ale mi się kojaży któryś z 3 ostatnich odzinków, a na 99% jest to odcinek 6 "Zbiegowie" Tomasz Zawilski ("Magneto z 4 PiP") jeździł toam właśnie MZ z gangiem boksera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

student tak jak ci obiecalm zrobie zdjecie kolegi urala- chodz z milicji zostala tylko syrena to zawsze cos.. (bak ma z kachy, lampe z emki, i ch.. wie co jeszcze :icon_biggrin:

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nawet nie wiem gdzie ona by miała być. Widziałem fotkę radzieckiej. Ale nie wiem gdzie miałbym mieć otwór na nią... Poza tym nie zagaduj, tylko fotki prosimy ;)

Syrena radziecka:

http://img158.imageshack.us/img158/5333/mo...skimsilniku.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jest taka sama jaka ma kumpel- fotek dzis nie bezie bo mojego faceta o cos prosic..

 

eh jeszcze dzisiaj przygoda z kaska..

 

widzisz to czarne cos nizej przymocowane do karteru? tam jest wyciety kawalek alu do kola zamachowego by stozek z gumy mogl napedzac syrene.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest ciekawe, bo ja mam w tym miejscu zdrowy karter... Były jakieś inne modele syren?

 

Muszę sprawdzić numery silnika. Milicja oddała go z urwaną korbą, wpisując 75%-ową sprawność pojazdu. Może mam zmieniony silnik...? No ale to już jutro... Późno już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o to zdjecia:

 

http://img205.imageshack.us/my.php?image=syrena17xw.jpg

http://img205.imageshack.us/my.php?image=syrena29ai.jpg

 

przepraszam za jakosc ale czego sie mozna spodziewac po telefonie..?

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...