Skocz do zawartości

kask Reevu Vision System


Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzałem ten kask z rok temu, mimo wszystko można dostać oczopląsu mając dwa przeciwbieżne obrazy przed oczami, nie miałem jak tego sprawdzić w nocy ale podejrzewam że chyba by jednak oślepiały mnie jadące za mną auta.

 

 

 

download.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam Kolegów, rzeczywiście istotna sprawa, czy ktokolwiek z Was poruszał się na motocyklu w tym kasku po zmroku? Interesuje mnie, czy rzeczywiście, jak piszecie (ale to tylko przypuszczenia / dyskusja), pojazdy jadące za motocyklistą oślepiają go dodatkowo dzięki temu "wynalazkowi", utrudniając jazdę??? Zresztą już jesień, coraz szybciej robi się szaro, wszyscy jeżdżą całodobowo z zapalonymi światłami, może to jazdę wręcz utrudniać? Bardzo proszę o info, może ktoś śmiga już w Reevu i podzieli się z forumowiczami wrażeniami, pozdrawiam Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Naczytałem sie o tych kaskach głownie o tym lusterku wstecznym. Jedni uważają to za genialny pomysł, inni za kompletne dno.

 

A ja bym chciał aby mi ktoś opisał ten kask pod innymi wzgledami. Zapomnijmy o lusterku wstecznym jakie Reevu posiada.

Chciałbym znać jego jakość wykonania, bezpieczenstwo, spasowanie, wentylacja, wyciszenie, ogolny komfort i pozostale rzeczy na ktore sie zwraca uwage przy wyborze kasku.

Może takim odnośnikiem porównawczym użyjmy kasku Shark s900 comfort. Bardzo fajny kask, dlatego do niego chciałbym aby ktoś doświadczony opisał używanie kasku Reevu porównując je ze sobą.

Edytowane przez aro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem kiedyś taki ale sprzedałem. Jakość wykonania wysoka, wygoda po założeniu na łeb - duża. Ogólnie kask sprawia bdb wrażenie oprócz wagi (kiedyś handlowałem kaskami więc porównanie mam). Więcej nie jestem w stanie stwierdzić bo nigdy w nim nie jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tu jest taki za 1299 zł - http://www.motocyklowy.pl/kaski-motocyklowe/ Myślicie, że warto? Robię akurat tam zamówienie to załapałbym się na jedną paczkę akurat! Zastanawiam się, bo takie rzeczy powinny chyba teraz, po sezonie, tanieć, prawda?

 

Przymierzałem go u kolegi i mi pasował - był lekko ciężkawy (w porównaniu do innych), ale podobno jak się przyzwyczaisz do lusterka to potem trudno się jeździ bez :)

Edytowane przez kacztom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...