Skocz do zawartości

Knajpa Motocyklowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich moto :P

 

Na początek chciałbym Was poinformować o naszym istnieniu :lapad:

Jesteśmy w Kletnie jakieś 130 km od Wrocławia,w prawdzie na odludziu ,gdzie są idealne traski na małe i duże wypady :notworthy: dużo swobody przestrzeni i żadnych sąsiadów :biggrin:

można przenocować w pobliskich noclegowniach albo rozbić namiot pod knajpą,Imprezy w środku gdzie mieścimy z palcem w ....... :clap: 130 osób lub na zewnątrz przy ognisku,grilu z dobrą muzą.

Klimaty są nieziemskie opowiem Wam o nich ,któregoś dnia ....a może wieczoru :biggrin:

Motocykle parkujemy w srodku przy nodze :P

Acha, ważne knajpa nazywa się "Bikers Choice". Powiem jaszcze że gumy można spalić na parkiecie,sprawdż może i ty zasłużysz na :D Chyba się za mocno rospisuję, to teraz krótko luknij na www.shrek.pl imprezy w kletnie 2006 .Zdjęcia nie są najlepszym odzwierciedleniem tutejszych klimatów ale niech Wam czaszki popracują :flesje:

pozdrówka

 

 

Łysy z Kletna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

To co pisze łysy to wszystko się zgadza, okolice i klimaty jakie tam panują

to po prostu "Pierwsza Klasa" :biggrin: :D

Jeżeli nie uda mi się tam przyjechać we wrześniu to napewno tam wróce

bo okolice naprawde piękne a ostatnio nie zdążyłem tej że okolicy do końca

zwiedzić ze względu na pogode, ale nadrobie :P .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prawdzie na odludziu

I to niezłym skoro viamichelin nie pokazuje żadnej drogi dojazdowej do Kletna :biggrin: ale jak zauważyłem na innej mapie to dojazd jest przez Starą Morawę :D

Dzięki za namiar, ciekawe miejsce, więc chyba przy przejeździe przez Kotlinę Kłodzką wybiorę się tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...