Skocz do zawartości

Nowe nabytki ( KTM LC4 625 & KTM SuperEnduro R)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Cena BMW wynosiła 105.000 zł, jeśli spadła do 70k to naprawdę sporo spadła.

I tak bym wziął KTMa, to jest sprzęt dla prawdziwego faceta.

Nadal uważam, że to motocykl trochę bez sensu, bo do wyczynu za ciężki, a do turystyki za surowy. Jednak ostatnio przekonał mnie Mariusz Natkaniec z Sokoła (Rapid) mówiąc, że to sprzęt właśnie dla kogoś kto nie chce wyciągać z błota sprzęta, ani też wielce podrózować. Po prostu chce wyjąć moto z garażu, odpalić i polatać po okolicznych lasach, polach i szutrach. A do tgo ma oferować 100 koni, niesamowitą moc no i wizerunek prawdziwego, dużego mtoocykla, zabijaki. Z tej perspektywy patrząc, tego rodzaju motocykl ma sens.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena BMW wynosiła 105.000 zł, jeśli spadła do 70k to naprawdę sporo spadła.

I tak bym wziął KTMa, to jest sprzęt dla prawdziwego faceta.

Nadal uważam, że to motocykl trochę bez sensu, bo do wyczynu za ciężki, a do turystyki za surowy. Jednak ostatnio przekonał mnie Mariusz Natkaniec z Sokoła (Rapid) mówiąc, że to sprzęt właśnie dla kogoś kto nie chce wyciągać z błota sprzęta, ani też wielce podrózować. Po prostu chce wyjąć moto z garażu, odpalić i polatać po okolicznych lasach, polach i szutrach. A do tgo ma oferować 100 koni, niesamowitą moc no i wizerunek prawdziwego, dużego mtoocykla, zabijaki. Z tej perspektywy patrząc, tego rodzaju motocykl ma sens.

pzdr

Na targach było 70 tys, ale pewny nie jestem czy ta cena została juz na stałe, ale jedno na koniec można powiedzieć, oba te motocykle są superowe, jak nie patrzyć, sprzęty dla prawdziwych twardzieli

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widzialem ostatnio jednego z panow jak jechalem w MZK.Oczywiscie wakacyjny stroj (czyt.spodenki,sandałki i koszuleczka a'la rambo) i maszyna ktora osobiscie mi sie zupelnie nie podoba.Co do tego co "lepsze" czy BWM czy KTM to patrzec na to mozna roznie.BMW-renoma,luksus,bajery-szmery i przede wszystkim wykonanie-tylko szkoda ze o motocyklach terenowych praktycznie zerowa wiedza (linia GS i to praktycznie tyle).KTM marka ktora siedzi w temacie od poczatku swojego istnienia.Pogratuluj tacie fajnego sprzeta a koledze od CRF pogratuluj odwagi i powiedz ze jak ma za duzo sosu to moze mi cos wyslac na konto :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki baran kupi BMW za 100tys?? Napewno sie taki znajdzie, nie ukrywam. Ale chyba nie mysleli ze bedzie ten motocykl schodzil jak cieple buleczki. Ludzie z KTMa wyjda na tym o wiele lepiej.

1. Taniej

2. Dlugo siedza w tym co robia

3. Wyglad! taki niepozorny zabijaka :icon_mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...