Skocz do zawartości

to bylo 12 lat


maxt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z moja dziewczyna i dwoma kolegami. (w warszawie) ladna pogoda, slonko jedziemy na starowke. na skrzyzowaniu senatorskiej i miodowej stoimy na czerwonym swietle. w koncu zielone, dziewczyna wrzuca 1 i ruszamy. Przejechalismy 10 metrow, a tu huk, lomot, trzask i... u dziewczyny na kolanach lezy milicjant.

jak sie okazalo chcial przejechac przez skrzyzowanie na czerwonym wiec wjezdzajac na nie wlaczyl sygnal i myslal, ze mu sie uda. nie udalo sie. przez szybe w drzwiach wpadl do samochodu, szklo pocielo twarz dziewczynie, ja mialem troche poharatane nogi, on zlamana noge.

Sprawa trwala 2 lata, mili chcieli ja wbic w odpowiedzialnosc za spowodowanie wypadku, skonczylo sie na winie obopolnej. Najgorsze to miec wypadek z milicjantem :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za czasów komuny małżeństwo z córeczką wracało samochodem z wakacji i z podporządkowanej walnął w nich samochód rządowy z jakąś szychą. Odrazu przyleciał helikopter i zabrał ranną szychę i przy okazji ranną matkę z dzieckiem, bo ojciec już nie żył. Oczywiście matka z córeczką zostały umieszczone w zwykłym szpitalu a szycha pewnie do kliniki. Gdy po długotrwałym leczeniu rodzina mogła wyjść ze szpitala, okazało się, że samochodu nie ma, męża nie ma, nikt nic nie wie i żadnego wypadku nie odnotowano, nikt nic nie wie. O rencie można zapomnieć, bo nie ma podstaw, odszkodowanie się nie należy bo po wypadku nie ma śladu. Matka wpadła w bardzo ciężką depresję, z której na szczęście po długim okresie leczenia wyszła

Ta rodzina żyje do dziś z bliznami po wypadku i nigdy nie gojącą się raną w sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest ponad prawem, nie załamujmy rąk! Nie ważne czy to Policjant, Sędzia czy pospolity Kowalski, jeżeli jest sprawcą to da się z nim wygrać, podstawa to patrzeć kombinatorom na ręce na miejscu zdarzenia bo jak tu im się uda "posprzątać" to potem jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na policję i rządowych trzeba najbardziej uważać bo im się nic nie udowodni ( a przynajmniej bardzo trudno)

 

 

fotki fotki fotki!!!

z cyfrowki, z komorki, z czegokolwiek!

 

potem kazda taka fotke "rzadowki" albo borowikom po 50 tys za sztuke i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest ponad prawem, nie załamujmy rąk! Nie ważne czy to Policjant, Sędzia czy pospolity Kowalski, jeżeli jest sprawcą to da się z nim wygrać, podstawa to patrzeć kombinatorom na ręce na miejscu zdarzenia bo jak tu im się uda "posprzątać" to potem jest problem.

 

pierwszym odruchem po przeczytaniu cytowanego posta było spojrzenie na wiek piszącego... spodziewałem się kogoś młodego- idealisty bez doświadczeń...

 

 

jestem młodszy od autora powyzszych słów i śmiem wątpić. jak zechcą to zatuszują,zamkną, przekręcą itp... cięzko oprzeć się pokusie wykorzystania własnej pozycji to ukrycia własnych błędów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zechcą to zatuszują,zamkną, przekręcą itp... cięzko oprzeć się pokusie wykorzystania własnej pozycji to ukrycia własnych błędów...

 

Zgadzam się, że mogą kombinować i chwytać się każdego sposobu aby nie zmoczyć d**y ale jak będziemy czujni to damy radę postawić na swoim. Nie będę wdawał się w szczegóły ale uwież mi, wiem co piszę... :biggrin:

Edytowane przez patryk.cbr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...