Skocz do zawartości

simson czy chart


parabolic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jimmy masz racje ze do japończyków tłoki śa duzo droższe i ogólnie częsci są droższe ale i trwalsze. Japończyki cechuje mała awaryjność nie mówie że simsonys ie psują ale czesciej napewno od takiej japonii. Na japończyku nawet jeżeli tak średnio o niego dasz i do czasu do czasu poszalejesz to i tak pochodzi dłuzej niz simson uzytkowany normalnie.Takie jest moje zdanie weż pod uwage ze jak wsiądziesz na japończyka to oma on więcej mocy niz simson i dłuzej nim pojeżdzisz i niebędziesz czuł tak szybko braku mocy ....Spujrz na to z tej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Punkbuster

myślicie że jestem lekkomyslny bo kupilłem ogara za 500 zł ale silnik jest po kapitalce wymieniony tłok,wał,zimeringi,pierscienie,skrzynia tez jest w dobrym stanie korbowod tez wymieniony i także uszczelki

Ps.sorry za ortografie bo mam zrąbana klawiature

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez takiego ogara za 300 400zł kupujesz w super stanie i tez po remoncie przecież tam cześci nie są drogie to cena do remontu i po remoncie takj drastycznie nie wzrosnie.To zalezy tez od regionu u mnie takie sprzęty niesa drogie ale u ciebie moga byc juz drogie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

OCZYWISCIE ZE SIMSON, MOZE I SA TROCHE DROZSZE ALE LEPIEJ DOLOZYC I BYC PEWNYM ZA CO SIE PLACI. CZESCI SA TANIE BARDZO LATWO DOSTEPNE SZYBKO I LATWO MOZNA GO ZTUNINGOWAC. NO I POWIEDZMY SOBIE SZCZEZE CHART WYMIEKA PRZY SIMSONIE :biggrin: PRZYNAJMNIEJ PRZY MOIM WYMIEKALY :clap: NAJLEPIEJ TO KUP SIMKA Z JAKAS USTERKA BO NIE KTORZY SPRZEDAJA BO ISKRY NIE MA ALBO COS TAKIEGO TAKA BLACHOSTKA NAPRAWISZ SZYBKO TANIO A MASZ GO ZA MNIEJSZE PIENIADZE. NAPRAWDE POLECAM DOBRA NIEMIECKA MASZYNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musice sie tak kłócić w sumie jak sie dba o moto to mozna jezdzic dlugo i chartem i simem. ja osobiscie mam sima s51N czyli ta starsza wersje i nie narzekam na zadne problemy(moze poza kapciem ktorego raz zlapalem ;p) Moj brejdak chcial kupic charta ale zrezygnowal bo wlasciciel jakos nie był skłonny go sprzedac choc na nim nie jezdzil. Tak wiec to zalezy od własnego upodobania ktory motor sobie człowiek wybierze i od sumy jaka chce na niego przeznaczyc.PZDR wszystkim posiadaczom simsonów.. i chartow!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIerz sima nie pozalujesz, jak szanujesz to nic przy nim nie robisz. Jezdzolem simem 3 sezony i ani razu mnie nie zawiodl. I to jezdzilem dlugie trasy, jak przyszla niedziela to 100km sie robilo. Z chartem nie mialem do czynienia, wiec sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...