Skocz do zawartości

Gdzie w Warszawie dostanę tzw. "wielbłąda"?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Forumowiczów widział ostatnio w którymś ze stołecznych sklepów zestawy składające się z sakw materiałowych uwieńczonych na górze torbą (zazwyczaj w kształcie półokręgu), dającą się odpiąć w razie konieczności zabrania na pokład pasażera? Będę wdzięczny za wszelkie namiary. Ostatnio widziałem coś takiego na Mototargu, ale wtedy jeszcze nie byłem zdecydowany; teraz zresztą też nie jestem przekonany - na pewno kufr-a/-ów* takie rozwiązanie nie zastąpi, chociażby dlatego, że nie będę miał jak zostawiać kasku itp. na mieście.

A może ktoś z Was jeździ w trasy z takim zestawem toreb i zechce podzielić się wrażeniami?

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystałem, właśnie sprzedaję swoje - moto-detail, zestaw z louisa

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=197304

sam jak się pakowałem potrzebowałem najwyżej sakw + tankbaga na wyjazdy łykendowe, urlopu na moto jakoś nie udało mi się zorganizować przez ostatnie 2 lata :/

wrażenia z jazdy..? a nie ma specjalnie o czym opowiadać. wygodne, w domu nie zajmuje przez resztę roku tyle miejsca co kufry, łatwe do założenia i nie przeszkadzają podczas jazdy. boki mają miękkie, więc nawet jeśli przypadkiem przez brak obycia przytrzesz w korku komuś puszkę, to nie będzie śladu. do zapięcia jeśli chcesz gdzieś zostawiać moto przydałaby się cienka linka z zapięciem, bo inaczej łatwo się do nich dostać osobom postronnym

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boki mają miękkie, więc nawet jeśli przypadkiem przez brak obycia przytrzesz w korku komuś puszkę, to nie będzie śladu.

Jeździłeś z tym zestawem między samochodami? :lapad:

 

do zapięcia jeśli chcesz gdzieś zostawiać moto przydałaby się cienka linka z zapięciem, bo inaczej łatwo się do nich dostać osobom postronnym

No i właśnie w tym jest sęk - bieganie z takimi tobołami po jakimś obiekcie turystycznym itp. może być mocno problematyczne. Poza tym czasem chciałoby się zostawić kask przy motocyklu, co przemawia za jeżdżeniem z kufrem. Mimo wszystko rozważam zakup czegoś takiego.

 

PS Czy istnieje możliwość jazdy z samym wałkiem górnym, bez dopinania bocznych sakw?

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...