Skocz do zawartości

HD WLD '39


Gość spawacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytalem, szukalem i niestety WLD '39 nie znalazlem!!! Pocieszeniem moze byc WLA '42 oryginal!!! Oslabila mnie tylko cena tego motocykla (moze nie bede podawal) fakt, ze tak zrobiony motocykl to dla kolekcjonerow!!! Prawda jest taka ze wielu takich nie ma!! Jak sie jeszcze cos dowiem to dam znac!!! Pozdro Karlik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze HD WLA 42!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy Ty wiesz, ze to jest moje marzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiem, moje też :() Tylko mam nadzieję, że szybko w niej nie będę dłubał :D

http://www.motozloty.com Informacje o zlotach motocyklowych

 

https://www.facebook.com/motozloty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

O curfa, tyle to bym nie zapłacił, przynajmniej teraz. Chyba jeszcze nie dorosłem finansowo do bycia kolekcjonerem. A z moim upatrzonym WLD się usrało, brak kompletu papierów, nie chcą wystawić Certyficate Of Title w USA, a bez tego nici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to nie puszczą mnie na granicy. Musi być jakiś dokument pochodzenia. Jeszcze pokombinuję, muszę się dzisiaj wybrać do Automobilklubu Wielkopolskiego, tam pomagają sprowadzać zabytki, może coś wymyślą, bo ja nie wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Co ty gadasz, drogo?Ostatnio chyba z Ostrowa poszedł wla 42 po remoncie na chodzie zrobiony na oginał za 19tys z papierami, to przepraszam ja w swojego gupiego urala wpakowałem prawie 4000 i ciagle jest to ruski ural i konca nie widac

 

a jeszcze jedno , robienie Wlki na draga to chyba drobna przesada, nie mozesz pociac jawy albo cz? I tak wywalisz to na złom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaatam. Sam pewnie się czaiłes widząc temat HD WLD `39. Tylko czekałeś az ktoś wtopi i go odswiezy. :)

Sam tez się wkręciłem w temat i juz chciałem pisać ale kto inny wtopił. ;)

 

PS. Wszytkie tematy o Harleyach są święte i ludzka ręka nie może ich usuwać. :P

Edytowane przez MOC

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...