Skocz do zawartości

Mini choppery


Ziemniok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam 85 kg i 185 cm wzrostu i tutaj pytanie czy na mini chopperach nie będe wyglądał kuriozalnie ?

 

Czy każdy mini chopper nawet po malej modernizacji i rozkreceniu i porządnym złożeniu motora będzie wadliwy ?

 

Mam zamiar dojezdzac na nim do szkoly.

 

 

Mam na oku te dwa :

 

http://www.moto.any.pl/index.php?p=chopper3

 

http://www.moto.any.pl/index.php?p=chopper2

 

Pozdro i czekam na odp.

 

Proszę nie pisac glupich odpowiedzi :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego z 4 biegową skrzynią widziałem w akcji, toto naprwade zap....jedzie. skutery 50cc, wski itp niemają szans. poważnie. ciekawe jak z awaryjnością, prędkość ma dużo większą niż 70

Edytowane przez enduromaster

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skutery lub WSK po przejechaniu przez nasze piękne dziurawe drogi trochę się „zakoleboczą” a to się połamie.

 

Już nie będę mówił o komforcie podróżowania i tym że skuter i inne pełnowymiarowe sprzęty są lepiej widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopuszczlane obciążenie to 70kg, a Ty ważysz 85kg. :icon_mrgreen:

 

Odpuść sobie. Szkoda kasy.

To zabawka, a nie pojazd użytkowy.

 

Pozdr.

 

 

No oki- rozumiem, a dałoby sie złożyc takie cuś ale troche wieksze no i samemu wybierając części i wszystko złożyc samemu ? Pewnie by sie dało ale.. cena wyjdzie kilka razy wieksza niż ten mini.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oki- rozumiem, a dałoby sie złożyc takie cuś ale troche wieksze no i samemu wybierając części i wszystko złożyc samemu ? Pewnie by sie dało ale.. cena wyjdzie kilka razy wieksza niż ten mini.

 

Pozdro

 

To zupełnie nieopłacalne. Zamiast składać, to lepiej od razu kupić gotowy.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wyjdzie drożej ale ma sie przeciez swiadomosc ze jest to porządnie zrobione, polecałbys kupno tego droższego i modernizację ? np. rezonans itd..

 

Co do wielokości - nie da sie pzreciez powiekszyc takiego chopperka wiec jest możliwośc kupna choppera o normalnej wielkości (lub ciut mniejszej) lecz z podrasowaną 50 (oczywiscie na zalezy mi na ogromnej szybkosci) ??

 

Proszę jeśli to możliwe linki do takich ofert.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

ostry kombinator z ciebie koleś. gratuluje kreatywności.

jeśli nie interesują Cię skutery, a chciałbyś coś koniecznie oryginalnego to zobacz aprilie classic 50. chyba jest to dość rozsądny motorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość centymetr_sześcienny

szczerze mówiąc wątpie, żeby konstruktor uwzględnił przy budowie takie pojęcie jak "walory użydkowe". choperek jako zabaweczka musi być fajny, stworzony do wkurzania sąsiedztwa w niedzielne popołudnie.

jak chcesz dojeżdrzać czymś do szkoły, to ten środek lokomocji sobie odpuść, chyba, że do "przybytku edukacji " masz jakieś 20m od domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...