Skocz do zawartości

Mielec / 13-latka zginęła wczoraj na skuterze :(


gurufarmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie nie sprzeczajcie się w takim momęcie o jakieś bzdury! Gdyby to był ktoś wam bliski to też byście tyle gadali?!

 

[*] szkoda dziewczyny i tyle

Edytowane przez WaRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Tirowców to zwykłe chamy bez wyobrażni,ich motto to "spi........lajcie wszyscy z drogi,jestem większy i mam rację"

Szkoda dziewczyny,kolejne życie niepotrzebnie stracone,aż nie chce się pisać.

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie obwiniajcie tylko kierowcy tira"

 

Jak można go nie obwiniać skoro uciekał z miejsca wypadku. Ja, gdybym nawet spowodował wypadek śmiertelny, to i tak nie uciekałbym od odpowiedzialności. Tak jestem wychowany. Qrwa czemu wszyscy nie zachowują bezpieczeństwa. A dopiero co zginęła 19-latka [*][*]. A do tego takie gówniane drogi,że nietrudno o wypadek. Aż strach jechać do domu.:icon_mrgreen::(:buttrock:

mógł zdupcać bo był w szoku i niemyślał co robi [*]

Edytowane przez ziomek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agabusa weź się nie ośmieszaj.

 

Jezeli sie nie zgadzasz z moim zdaniem to masz prawo, ale chyba sa inne rodzaje wypowiedzi. Troche kultury. (wodki razem nie pilisamy, w piaskownicy sie z Toba nie bawilam).Wiec opamietaj sie.

 

Tym bardziej,ze temat sklania do refleksji, a nie obrzucania sie blotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

zrobilem prawo jazdy i pare razy mialem okazje jechac tirem ale pozniej mialem inny sposob na zycie i nigdy nie bylem i nie jestem kierowca tira jak bym byl to bym sie nie wypowiadal na forum tylko strzelil sobie czyms ciezkim w leb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie do końca wina tirów nie mają one zbyt dobrej widocznośći a jazda w upalny dzień jest jeszcze bardziej niebezpieczna swiatlo oślepia kierowcę czesto słońce daje po lusterkach i o tragedię nie mało. Osobiście jestem za tym aby tiry jeździły tylko w nocy (tymbardziej że w nocy jest mniej kierowców i braci motocyklowej)

 

[*] szkoda dziewczyni i każdego motocyklisty trafionego przez tira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelmoto2

i wlasnie dlatego taki kierowca powinien uwazac a nie napierdalac na 3, wczoraj na drodze dwupasmowej jechal taki lewym pasem mimo iz prawy wolny i kilka minut musialem trabic zeby mi laskawca zjechal ale jak mu pozniej zajezdzalem droge i jechalem 10km/h to nie mial juz tegiej miny tylko czemu on zajezdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty pie**olisz :lapad: Jak sie h*j po tym co zrobil nie zatrzymal to powinien dostac dozywocie :cool: o ile dziewczyna mial uprawnienia do prowadzenia pojazdu po drogach publicznych....

[*]

 

Chłopie wyluzuj i spuść z tonu, nieznasz szczegulów a zaraz bluźnisz :)

poczekaj aż się wszystko wyjaśni.

Szkoda dziewczyny, za młoda na to co się stało, rok młodsza od mojego syna[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle, nie obraź się, ale mam nadzieję, że Cię nie spotkam na drodze. Właśnie takich kierowców nie znoszę, którzy myślą tylko o sobie, i jak jadą w samochodzie to myślą zza szyby, jak na motocyklu to spod kasku, a jak idą chodnikiem to tylko z chodnika. Nie sa w stanie jadąc samochodem pomysleć spod kasku lub z chodnika, jak wsiadają do samochodu to zapominają, że przed chwilą myśleli inaczej, że jest jeszcze ktoś wokół nich na drodze (to się chyba brakiem wyobraźni nazywa). Tym czynem, który opisałeś pokazałeś, że nie różnisz się niczym od tego kierowcy TIRa, który blokował Ciebie, a wręcz jesteś od niegop jeszzce gorszy, bo zrobiłeś to z premedytacją i złośliwie. Z racji swojego wieku nie uważam, że mógłbym Cibie pouczać bo na pewno masz większe doświadczenie za kółkiem ode mnie, jednak nie trzeba mieć mln kilometrów na koncie, żeby wiedzieć, że droga to nie jest miejsce żeby uczyć kogokolwiek kultury i jazdy, a takie postępowanie wzmaga tylko wzajemną niechęć i psuje nerwy. To zadnie o Tobie wyrobiłem sobie tylko na podstawie powyższych wypowiedzi, mam nadzieję, że się pomyliłem i źle Cię oceniłem, jeżeli nie to -> patrz pierwsze zdanie mojego postu.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To budujące, że z tak tragicznego powodu, zebrało się tu tylu ludzi, żeby w zadumie i smutku, przynajmniej wirtualnie wyrazić swój żal z powodu śmierci tej dziewczyny. Bo przecież po to właśnie ten temat się tu pojawił. Czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wasze wypowiedzi i kłótnie spory , robienie sie wielce mądrym i wszechwiedzącym nie ma sensu bo juz jest za późno. Moje zdanie: Uważam że 13 lat to za mało jak na skuter i na nasze polskie drogi. Gdyby to było może w Niemczech troche inny styl jazdy kierowców samochodów, lepsze drogi no to może jeszcze. Ale u nas niestety to nie jest dobry pomysł. Szkoda mi tej dziewczynki to jeszcze dziecko 13 lat tragedia dla rodziny, pomysleć tyle lat przed nią. A kierowca tira to kawał skur..ela bo jeżeli jest wąsko to nie jedzie się szybko, ja widziałem jak kilka razy omijają na 3 nie patrząc a szczególnie rowerzystów.Przejechał 8 km i dopiero go złapali?Współczucia i kondolencje dla rodziny. Kiedyś mieszkałem 10 km od MIELCA i to dosyć długo bo 14 lat...

Edytowane przez mierzwa2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 13 lat można być na tyle przewidującym, żeby nie pakować się małym skuterkiem tam gdzie nie trzeba... To, że zrobiłem karte motorowerową w wieku 14 lat, a motorynka, której dosiadaliśmy z bratem, miała papiery nie oznacza, że od razu pakowałem się na zawalone TIRami dwupasmówki :lapad: Pewnie dzięki temu tutaj piszę...

 

[*] dobijające są takie wypadki :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...