Skocz do zawartości

Mielec / 13-latka zginęła wczoraj na skuterze :(


gurufarmi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niedaleko mojego moejsca zamieszkania, wczoraj zginęła 13 latka :icon_mrgreen: Smutne, zwłaszcza, że sam niedawno Simsonem skuterem jeździłem po tych ulicach... i wiem jak jest 'niewygodnie" bo smoro tirów jeździ.. szczególnie do nas na Specjalną Strefę Ekonomiczną...

 

tak po południu słyszałem jak na sygnałach jadą szybko i karetka i policja.. eyc... sobie myśle.. no pewnie juz coś się stało..

 

 

szkoda dziewczyny :buttrock: 13 lat... kierowca tira nie zatrzymał się... złapali do z 8 km dalej.....

 

nie znam szczegółów, ale wszystko będzie jasne w środę jak wyjdzie miejscowa gazeta- poinformuję...

 

Znam tą okolicę dobrze, droga przelotowa... skuterem ciężko.. jak wyprzedzają tiry to bez odstępu.... a mnie zawsze wkurzało że jadąc 60km/h simsonem blokuje im tresę... Myśle ze wina ewidentnie kierowcy titra, ale z drugiej strony... paradoksalnie to skutery powinny na tiry uważać...

 

13 lat to za wcześnie na skuter... dla dziewczyny w dodatku :buttrock: nie wiem , ale byćmoże dostała kartę motorowerową ze szkoły.. ? jak tak to zapewne niecały miesiąc temu...

 

 

jak będą świerzsze wiadomości to się podzielę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obwiniajcie tylko kierowcy tira... pewnie większość winy ponosi ten kto wydał jej karte motorowerową... w mojej szkole wydawali karty każdemy kto chciał bez żadnego kursu i egzaminu :icon_mrgreen:

świeczka dla niej (')

Edytowane przez DziDzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ku*wa, tylko 9lat starsza od mojej corki....

Nie mowcie kogo wina...ch*j sie naweet nie zatrzymal...spierdalal jeszcze przez 8km...gdzie pierwsza pomoc..

 

Rownie dobrze mogla jechac rowerem..

 

Na porawde zaczynam sie bac...o siebie...i nie tylko..

 

 

 

P.S jak nie daj Boze przyjdzie na mnie "kolej"...to nie zycze sobie pieprzenia kogo wina..Poprostu sie pomodlcie za mnie...

 

I jak tu normalnie jezdzic...zamiast przyjemnosci....to strach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obwiniajcie tylko kierowcy tira... pewnie większość winy ponosi ten kto wydał jej karte motorowerową... w mojej szkole wydawali karty każdemy kto chciał bez żadnego kursu i egzaminu :buttrock:

świeczka dla niej (')

 

 

Co ty pie**olisz :icon_mrgreen: Jak sie h*j po tym co zrobil nie zatrzymal to powinien dostac dozywocie :buttrock: o ile dziewczyna mial uprawnienia do prowadzenia pojazdu po drogach publicznych....

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 13 lat to za wcześnie- szczególnie dla dziewczyny...

 

ja bym sie nie dał "zajechać" przez tira.. no ale niewiadomo jak było... byłem RX'em tu i tam chciałem poszukać dziś jakichś swieczek na drodze ale nie znalazłem..

 

w kazdym razie cza być obytym z jazdą.. takie dziewczynki no nie rozumieją o co chodzi w ogóle w keirowaniu pojazdem,,, nie mają wyczucia, nie mają pojęcia o prawach fizyki, no mało wyobraźni po prostu... tosie widzi..

 

ehh ja niczym wyjechałem simsonem na droge to szalałem po drodze i okolicy - nie na drogach publicznych... no ale to jak karty jeszcze nie miałem..

 

sam jestem ciekawy co wykarze dochodzenie ...

 

jak ja bym był kierowcą to bym sie zatrzymał bez względu na wszystko... nawet jeśli moja wina by była, a dziewczyna w ciężkim stanie .... no nie mógł bym tak.. ogjechać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedne dziedzko[*]. Ale trzynastolatkę na drogę wypuszczać na skuterze :icon_mrgreen: . Ostatnio moja chrześniaczka do spółki z koleżanką staranowały rowerami samochów wyjeżdżający z posesji. Kierowca o mało sie nie zes.... z wrażenia pędziły chodnikiem jak perszingi. Jak wysiadł to zaraz leciał sprawdzać czy nic im nie jest, nie było. Jak by tak miały skyuter to lepiej nie mysleć. Nie chciał bym być w skórze tego kto jej dał ten skuter, wyrzuty sumienia do końca życia.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem 13 lat to za wcześnie- szczególnie dla dziewczyny...

 

ja bym sie nie dał "zajechać" przez tira.. no ale niewiadomo jak było... byłem RX'em tu i tam chciałem poszukać dziś jakichś swieczek na drodze ale nie znalazłem..

 

w kazdym razie cza być obytym z jazdą.. takie dziewczynki no nie rozumieją o co chodzi w ogóle w keirowaniu pojazdem,,, nie mają wyczucia, nie mają pojęcia o prawach fizyki, no mało wyobraźni po prostu... tosie widzi..

 

ehh ja niczym wyjechałem simsonem na droge to szalałem po drodze i okolicy - nie na drogach publicznych... no ale to jak karty jeszcze nie miałem..

 

sam jestem ciekawy co wykarze dochodzenie ...

 

jak ja bym był kierowcą to bym sie zatrzymał bez względu na wszystko... nawet jeśli moja wina by była, a dziewczyna w ciężkim stanie .... no nie mógł bym tak.. ogjechać :|

 

A chlopiec jest obyty ma doswiadczenie ...13letni chlopiec ,ktor yma w dupie nauke i wagaruje tez ma male pjecie o prawach fizyki...wyczucie, wyobraznia?...co ty opowiadasz....nie ma znaczenia plec...to byl 13 letni czlowiek,ktory juz nic wiecej nie przezyje(weinen) :icon_mrgreen: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...