Skocz do zawartości

Czy on naprawdę skręcił kark?


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po oglądnieciu takiego filmu jak ten ostatni przeciętny Kowalkski powie: "motocykliści to dawcy nerek..." Wcale się mu nie dziwię. A z katamaranami sprawa się ma tak samo tylko dziwnym trafem się o tym tak strasznie nie mówi i nie pokazuje. Jeszcze niedawno myślałem, że dobrze od czasu do czasu luknać na taki filmik bo pozwala to przystopować. Jednak to nieprawda. Pamięta się o tym do momentu odejścia od komputera. Poza tym nieraz słyszałem jak dzieciaki "podniecały się" takimi wypadkami i robiły coś ekstremalnego,żeby zaimponować innym i udowodnić, że niczego się nie boją! :biggrin: Teraz się zastanawiam czy oglądać takie sensacje będące tragedią drugiego człowieka???. Każdy normalnie myślący człowiek zdaje sobie sprawę z ryzyka i konsekwencji jazdy czymkolwiek... Teraz dzieciaki siedzą w necie i oglądają tym podobne rzeczy ( a nawet gorsze) Strach pomysleć co będzie za kilkadziesiąt lat :icon_mrgreen:

 

tak tylko dla przykładu do tego co napisałem.... http://www.gougoule.com/crash_audi/

Edytowane przez PrzemekB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko :icon_mrgreen:

 

Co do karku, to dużo jest w stanie wytrzymać :wink: Jeszcze za czasów śmigania na Góralu, miałem mały wypadek, zjeżdżając z górki (dosyć ostrej i stromej), nie zauważyłem studzienki :biggrin: Wybiło mnie na kilka metrów, nie utrzymałem roweru i przekoziołkowałem razem z nim (byłem bez kasku). Kumpel który to widział myślał że kark złamałem, skrzywił sie o 90 stopni w lewo, razme z głową oczywiście :wink:

 

Na szczęście nic sie nie stało oprócz złamanego obojczyka :P

 

Także, giętcy jesteśmy, oj giętcy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ost. film najbarziej dziala na psychike.

 

dlatego m.in. nienawidze sportu (niekoniecznie na torze, ale na ulicach-wyscigi itd) motocyklowego.

 

predkosc zabija.

 

No niesamowita teoria a ja myślałem że to ludzka głupota prowadzi to śmierci, hmmm musze pomyśleć o tej prędkości w jaki sposób ona zabija ale na pewno to będzie interesujące.

:biggrin: To tak jaby napisać "nóż" zabija. :icon_mrgreen:

 

to jeszcze cos dopowiem-

 

w czoraj na rynku gosc zaliczyl szlifa na swoim pierwszym motocyklu 1100poj (nie wiem co to byl za przecinak, ale szpan przed pannami) i mial zajebiste szczescie do wylecial na scene, ktora zostala z koncertu. a motocykl nadaje sie na zyletki. to byl jego pierwszy i ostatni motocykl.

 

a tak w czoraj myslam przy rysowaniu, gdy slyszlam z ulicy ryk 4cylindrowego silnika motocyklowego, ze ktorys sie zaraz wylozy.

 

No tak ja też wczoraj usłyszałem niesamowity ryk 4 cylindrowego silnika, pewnie sie też ktoś wyłożył. Dzisiaj z kolei słyszałem huk 2 cylidrowego silnika dniepra (z koszem), i tak sobie pomyślałem że zaraz znowu jakiś wariat się wyłoży. To jest kolejna bardzo ciekawa teoria którą dopiero dzięki tobie sobie uświadomiłem!!! Eureka !!!!

 

Wild - kurcze jak masz pisać takie głupoty to 2 razy zastanów się zanim dodasz odpowiedź.

 

 

 

Ło matko :P

 

Co do karku, to dużo jest w stanie wytrzymać :P Jeszcze za czasów śmigania na Góralu, miałem mały wypadek, zjeżdżając z górki (dosyć ostrej i stromej), nie zauważyłem studzienki :wink: Wybiło mnie na kilka metrów, nie utrzymałem roweru i przekoziołkowałem razem z nim (byłem bez kasku). Kumpel który to widział myślał że kark złamałem, skrzywił sie o 90 stopni w lewo, razme z głową oczywiście :P

 

Na szczęście nic sie nie stało oprócz złamanego obojczyka

 

Także, giętcy jesteśmy, oj giętcy

 

 

Hmm Klaudiusz wiesz ale na twoim zdjęciu widać że troszke jeszcze ten kark masz skrzywiony i pewnie nikt nie miał Ci odwagi o tym powiedzieć, nie martw się będziemy Ciebie wspierać w twojej tragedii i pomożemy Ci , gdyby co mam nr tel. do kręglarza pochodzącego z głebokiej Syberi!!!! Sąsiadke piętro niżej wyleczył, leczyła się u wszystkich lekarzy w Warszawie i nic jej nie pomogli a teraz po zabiegach u Syberyjczyka może chodzić o własnych nogach :wink: :P

 

a ha i trzeba pić dużo wody napromieniowanej rękami pana Zbyszka z Polsatu :D

 

pzdr.

Edytowane przez 01kriters
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tym ostatnim filmie jest świetna muza , czy ktoś jest zorientowany co to za zespół lub tytuł utworu .

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nine inch nails - Fuck you like an animal, ale wcale nie uważam żeby to była dobra piosenka.

Dzieki za info :biggrin:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego m.in. nienawidze sportu (niekoniecznie na torze, ale na ulicach-wyscigi itd) motocyklowego.

Tak tak A ci którzy jezdza innymi motocyklami to nie maja wypadków i w ogóle sa lepsi :/ nie rozumiem takiego czegos motocykl to motocykl na karzdym idzie sie zabic czy to sport czy enduro wszystko jedno...

predkosc zabija.

A jak bedziesz jechała powoli i ktos w ciebie wjedzie to co ??....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiriters nie badz zlosliwy.

 

nie mam sily juz na pisanie dzisiaj. a z tym wylozeniem sie to naprawde mialam takie wrazenie- daruj sobie.

 

predkosc zabija, z glupota czy bez, zalozmy ze jedziesz i nagle tracisz panowanie nad kierownica a na budziku masz powyzej 140km- i to tez sie glupota? raczej nie.

 

strachu, po prostu nie lubie i to uszanuj- poogladaj sobie jeszcze raz w takim razie 3 filmik, moze dotrze.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość zabija??

Więc częściowo tak, tylko częściowo, bo musi się coś stać(np. coś nam wyjedzie, pęknie opona itp)a tak sama w sobie nie jest niebezpieczna.Ale fakty są takie, że jezeli coś już się stanie ,to czym większa prędkość tym większe prawdopodobieństwo śmierci...

To tyle z moich filozoficznych myśli :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się traci panowanie na motocyklu to przeważnie z innych powodów niż prędkość. A jak ktoś jedzie za szybko na dziurawej drodze to to się zabije z powodu swojej głupoty ( niedostosowanie prędkości ) a nie nadmiernej prędkości. Wild to już lepiej nie wsiadaj do samolotu bo one latają z prędkościami rzędu 1000 km/h. zgodnie z twoją teorią wsiadając do samolotu jesteśmy skazani na pewną śmierć!!!!!

 

I nie jestem złośliwy, ale słysząc takie wywody o ryku silnika i łączeniu go z wypadkiem to mi ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strachu, po prostu nie lubie i to uszanuj- poogladaj sobie jeszcze raz w takim razie 3 filmik, moze dotrze.

Ok rozumiem i szanuje to, Ja np nie lubie Chooperów itp....karzdy lubi to co lubi....Takich filmików jak ten 3 ogladałem juz duzo i działa to tylko na chwile jak sie jedzie motocyklem to nie mysli sie o tych wszystkich filmikach które sie oglada :biggrin:..Ja wiem ze np nie moge jeździsz szybko bo moje doswiadczenie jest jeszcze małe,mam za soba dopiero 3sezony i przez ten czas dzieki bogu nic mi sie nie stało :icon_mrgreen: Trzeba jeździc z głowa i odpowiedno do swoich umiejetnosci ..pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...