Skocz do zawartości

Wypadek- zginęła motocyklistka (okolice Leszna)


necko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na drodze między Jezierzycami kościelnymi a Święciechową (woj wlkp, okolice Leszna) zginęła motocyklistka Agata, miała 19 lat. Yamahę dostała na 18 urodziny. Z tego co słyszałem chciała wyprzedzić busa i uderzyła czołowo w osobówkę. Zmarła w szpitalu. Nie wiem czy pisala na forum (a jesli to pod jakim nickiem). Nie wiem tez czy pisza tu jej rodzice- takze motocyklisci.

Jedno jest tylko pewne- szkoda kazdego straconego zycia.

szerokich niebieskich dróg,szkoda dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze....przypomina mi sie moj ostatni weekend...powrot z wiochy....na 70km/h wyprzedzlama jeden osobowy i z drugiej strony jechala tez jakas osobowka...wyprzedzilam jeden miajaca sie z drugim...

 

Wiecej rozwagi....oj wiecej..

porzyszlym razem p0mysle dwa razy zanim bedzie ...za pozno..

 

{*}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dostała go na 18 urodziny" yamahe 600 ???

Jestem ciekawy czy to był jej 1 motocykl ,jesli tak to nie za fajnie.

Przypuszcam ,że rodzice do końca życia będa to sobie wyrzucac. Bo jeśli by jechała na 125 nawet nie zabierałaby sie za manewr wyprzedzania ,bo wiedizalaby ze nie zdaży...młodość...eh

ale podkreślam ,że tak sobie głośno myślę bo dziewczyny nie znałem.

Przykra sprawa ,całe życie przed nią było ,niech spoczywa w pokoju.A rodzinie i bliskim składam kondolencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boze....przypomina mi sie moj ostatni weekend...powrot z wiochy....na 70km/h wyprzedzlama jeden osobowy i z drugiej strony jechala tez jakas osobowka...wyprzedzilam jeden miajaca sie z drugim...

 

{*}

 

Kombinuj tak dalej ... Za młoda jesteś, żeby się żegnać z tym światem. Zresztą na to nie ma odpowiedniego wieku, zawsze jest za wcześnie.

pzdr i ... więcej rozwagi :icon_mrgreen:

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dostała go na 18 urodziny" yamahe 600 ???

Jestem ciekawy czy to był jej 1 motocykl ,jesli tak to nie za fajnie.

Przypuszcam ,że rodzice do końca życia będa to sobie wyrzucac. Bo jeśli by jechała na 125 nawet nie zabierałaby sie za manewr wyprzedzania ,bo wiedizalaby ze nie zdaży...młodość...eh

 

nie chce burzy wywolac ale co to za roznica? bzynka by jechala i tez mogla by sie zabic... nie czas na takie komentowanie. Poprostu szkoda dziewczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce burzy wywolac ale co to za roznica? bzynka by jechala i tez mogla by sie zabic... nie czas na takie komentowanie. Poprostu szkoda dziewczyny

w tym przypadku tak, ale ogolnie wiadomo , ze wieksze pojemnosci=>wieksza moc=>chec jej wyprobowania=>wieksze zagrozenie dla siebie i innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...