Skocz do zawartości

Zawor rx 125


zysio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe z tym modolem to ja wiedzialem ze on jest pod siedzeniem dibo ty kupoj kwasowi flache :biggrin: a z tym zaworem to jak zauwaze ze on dziala jak sciagne bak?? bede widziec co sie dzieje z tym silnikiem i jakie odleglosci powiny byc zeby go ustawic tak jak powino byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

hehe z tym modolem to ja wiedzialem ze on jest pod siedzeniem dibo ty kupoj kwasowi flache :wink: a z tym zaworem to jak zauwaze ze on dziala jak sciagne bak?? bede widziec co sie dzieje z tym silnikiem i jakie odleglosci powiny byc zeby go ustawic tak jak powino byc?

JAk ściągniesz bak to zajażysz o co chodzi - elektromagnes będzie pociągał za linkę, albo nie będzie. Szczegóły na rysunku i w opisie pod nim - kliknij

 

ps. Już lepiej się tego pokazać nie da - no chyba że bym zdjął bak i zrobił fotki, albo lepiej - filmik nakręcił jak to działa - ale to by chyba przesada już była :icon_mrgreen: chociaż pewnie trwało by to krócej niż pisanie tylu postów

 

ps. Dibo - dla mnie to nie jest pijany moto tylko zadowolony easy rider :-)

Edytowane przez kules
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz potrzeboje odleglosci pomiedzy zaworem linki itp jak to ustawic zeby bylo git??

 

KULES mogl bys mi dac caly tego schemat ?

 

nie rozumiem ciebie, przecież napisałem że odległośc ma być 9,5 do 10,00 mm.

nie wiesz jak to ustawić? przecież tak samo jak każdą linkę gazu, sprzęgła czy czegokolwiek to się reguluje - wkecasz albo wykręcasz śrubę i kontrujesz to tymi nakrętkami obok - reguluje się tylko u góry - na dole przy zaworze linka jest na stałe przyczepiona i tam się nic nie reguluje bo i po co. Nie można dać całego schematru bo w linku wyżej jest cały schemat - nic więcej się już pokazać nie da. Jak kiedyś będę ściągał bak to zrobię fotki i wrzucę na moją stronę, ale na razie nie mam powodu do zdejmowania tego bo niedawno to zrobiłem i wszystko mam teraz elegancko poskładane.

 

niech ktoś co pomoże z tym - na pewno dacie radę

zresztą na ramie - pod bakiem chyba - jest taka pomarańczowa naklejka, na której jest narysowany schemat tego ustrojstwa.

Edytowane przez kules
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko wielkie dzieki juz teraz dam sobie z tym rady a sluchaj jak on nie ma sil ciagnac na 5,6 biegu a tlok pierscienie sa w dobrym stanie czy to moze byc wina zaworu?

 

nie wiem nie jestem mechanikiem i mam dwie lewe ręce do tego raczej :icon_mrgreen:

Też mi się wydaje że na 5 i 6 mógłby mieć więcej pary, ale nie mam porónania z innym RXem i nie wiem czy to norma czy nie - poza tym to tylko 125 i nie ma co wiele wymagać od niej. Dla mnie RX jest już słaby i brakuje mi prawdziwego odjazdu - tzn. brakuje mi momentu obr. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nie jestem mechanikiem i mam dwie lewe ręce do tego raczej :buttrock:

Też mi się wydaje że na 5 i 6 mógłby mieć więcej pary, ale nie mam porónania z innym RXem i nie wiem czy to norma czy nie - poza tym to tylko 125 i nie ma co wiele wymagać od niej. Dla mnie RX jest już słaby i brakuje mi prawdziwego odjazdu - tzn. brakuje mi momentu obr. :buttrock:

załóż zestaw polini :icon_mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie powinien sie molic i gasnac przy 5 czy 6 biegu :buttrock:(( doszedlem do wnisku ze zawor sie tnie wyregolowalem ale sie tnie jak by byl zapieczony mysle ze wyciagne go teraz wyczyszcze wszystko i powino byc dobrze.:icon_mrgreen:

 

wogole zerwana linka zawor zapieczony masakra ogolem:(( ale i tak na 4 jechalem 85km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż zestaw polini :icon_biggrin: ;)

 

A masz jeden nadto :banghead: co by się z potrzebującym podzielić?

 

Chyba mój rx przestraszył się mojego posta o braku kopa bo w sobotę jak wyjechałem w las to takiego pędzla dostał, jak nigdy - normalnie jakby skrzydeł mu przybuło - przestraszył się że go wymienię czy co? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...