Skocz do zawartości

motor do 125 na karte?????


V12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ja też nic nie znalazłem :P ;) a już myślałem że te buraki z rządu wreszcie ruszyli pustymi głowami i zrobili coś dobrego dla ludzi

Panowie oddaje honor :D :D

POZDR

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma szans ? :D

No wlasnie wszyscy sie boja tych 125 ktore osiagaja 170 km/h, ale ile ich jest ??

 

MITO, RS i AF1 125 - same dwusuwy - wystarczyloby wyroznic w przepisie, ze pojazd z ta pojemnoscia (125) moze byc prowadzony na karte motorowerowa (jest motorowerem) , jeżeli posiada silnik czterosuwowy. Przy silniku dwusuwowym ograniczenie to 80 (lub nawet stare 50) cm szesciennych. To sa 2 rozne silniki (2 rozne konstrukcje [sory za truizm]) a wiec nie powinny byc wobec pojazdow w nie wyposazane stosowane te same przepisy.

 

Np: taki Yuki sport 125 - rozchula sie do 95 dopiero na bardzo dlugiej prostej (wiem bo jezdzilem), poza tym nadal winien obowiazywac zakaz poruszania sie motorowerow na autostradach i rowniez na drogach ekspresowych.

Takie moje zdanie .

 

Pozdro z nadmorza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym nadal winien obowiazywac zakaz poruszania sie motorowerow na autostradach i rowniez na drogach ekspresowych.
Gdyby sobie ktoś mądry takie coś wymyślił to ja z Obłuża do centrum Gdyni musiałabym chyba przefrunąć z tym skuterem. Bez przesady.

Ja rozumiem że na takiej drodze każdy kto może chce jak najmocniej odkręcić gaz i takie jadące 50 km/h małe brzęczydło im przeszkadza. Ale nie popadajmy może w skrajności. Droga szybkiego ruchu to jeszcze nie autostrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy to dobry pomysł z tym 125 na karte, przynajmniej nie w takiej formie zdawania jak to wygląda teraz. Jednak mogliby podwyższyć próg na kategorię A1, chociaż do tych 150, by się Mz załapało, bo to jest moim zdaniem idealny motor do nauki jazdy, zwłaszcza dla tych których nie stać na coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto juz ciągnąć w kółko tego tematu bo cały czas piszemy właściwie to samo!!!!!!!!!!

Ustawa nie stety nie weszła i pewnie nie wejdzie :icon_mrgreen:

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...