Skocz do zawartości

motor do 125 na karte?????


V12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuzynaka kolegi robi w urzędzie komunikacji i podobno od pierwszego lipca ma wejść ustawa że na karte i dowód mozna jeździć moto do 125

Czy ktoś o tym też słyszał????

Może jest jakaś stronka ze zmianami w przepisach ??????

To dla mnie bardzo ważne!!!!!!!!!!

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze to nie jest prawda... Nie wyobrazam sobie, zeby taki trzynastolatek (czy tam czternastolatek) wsiadal na moto o pojemnosci 125ccm, sciagnie taki blokade i 170km/h moze zapier**... Do zdania karty motorowerowej w wiekszosci przypadkow nie wymaga sie zbyt duzych umiejetnosci, a wiedzy to juz chyba w ogole :D

Lepiej niech juz zrobia to A1 do 150ccm, bo sportowa 125ccm mozna smigac, a taka MZ 150 juz nie? Glupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie odchodzi czy tam będą jeźdzli 13 latki jam ich w du**e

Tylko sie pytam czy któś o tym słyszał dla mnie był by bardzo dobrze bo nie zamierzam wyrzucać kasy w błoto

na A1 bo w listopadzie ide na kurs samochodu

I nie rozumiem opini że mołdy kierowca-zły kierowca nieraz takcy co mają 20-30 nie mają pojęcia o jeździe i motorem i samochodem zrobiłem już kilkanaście tyś i wiem jak to jest...........

a co do MZ to jest barzdziej nie bezpieczna niż taki e odblokowane 125 które poleci o wiele więcej

W Mz nic nie ma ani hamulcy ani zawieszenia a nie wspomne już tych wąskich oponkach..........

Edytowane przez V12

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I nie rozumiem opini że mołdy kierowca-zły kierowca nieraz takcy co mają 20-30 nie mają pojęcia o jeździe i motorem i samochodem

 

Tu nie chodzi o "o brak pojęcia" tylko o to, że młoda osoba ma "ułańską fantazję" i prędzej da się niej ponieść niz 30 latek, czego dowodem są dodatkowe opłaty w ubezpieczalni dla ludzi do 25 roku zycia a nie od 25 roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam wyrzucać kasy w błoto

na A1 bo w listopadzie ide na kurs samochodu

 

i motorem i samochodem zrobiłem już kilkanaście tyś i wiem jak to jest...........

 

To widze, że kolega mimo braku prawka ma już spore doświadczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widze, że kolega mimo braku prawka ma już spore doświadczenie :D

[/q

Szczęście sprzyja odważnym :D

Widze że tutaj się raczej niczego nie dowiem w tej sprawie chyba sam się przejde do urzędu i sie spytam

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Sie zastnawiałem właśnie nad zrobieniem A1 :D

Ale teraz ... :D

Można powiedzieć było by super jakby 125 była by dopuszczalna.

No ale wiadomo ja nie mam dużo lat ale nie mam i 13 (jak robiłem karte to nie byłbym w stanie utrzymać moto 125 i lecieć 170:) )

No bez przesady :P

 

pozdr.

 

<b>V12</b> No to idź czym prędzej do tej koleżanka i sie PYTAJ !!!

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://panorama.infor.pl/kronikaprawa/port...?d=1&m=7&r=2006

 

 

Tu jest podany kalendarz zmian w prawie. Ja nic nie znalazłem, ale może komuś się uda. Trzeba kliknąć na datę w kalendarzu a poniżej pokażą się akty prawne wchodzące w życie z tą datą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...