Skocz do zawartości

Rolka bagażowa (skórzana oczywiściście)


Rekomendowane odpowiedzi

Sam jestes Lipa :D

Kupilem u nich ostatnio bardzo zgrabny waleczek za 290 : pozycja w ofercie Wałek&nbspW-07.

Jak potrzebujesz rozmiary niestandartowe, napisy, naszywki na walku, czy pukle, cwieki...sa otwarci na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestes Lipa :icon_mrgreen:

Kupilem u nich ostatnio bardzo zgrabny waleczek za 290 : pozycja w ofercie Wałek&nbspW-07.

Jak potrzebujesz rozmiary niestandartowe, napisy, naszywki na walku, czy pukle, cwieki...sa otwarci na propozycje.

 

No dobrze już dobrze... wygraliście... :D

Tarbor-srarbor... :)

Potrzebuję wałek o średnicy ok 30 cm i długości ok 60 cm.

Może gdzieś są takie w ofercie? Zawsze to taniej.

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sakwy i "tornisterek" robiony w firmie Afyon z Rzeszowa. Nie narzekam, za te pieniądze uważam towar za bardzo przyzwoity. Mają też w ofercie wałki (na stronie jest m.in. 55x28cm) ale pewnie w cenie katalogowej zrobią ci jakie będziesz chciał.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikoslaw jest firma która robi walki pod wymiar ale w Rzeszowie ,mogą Ci zrobic walek nawet 60 /100 :D Firma nazywa sie "Ayfon" podaje numer fona do nich 601869771.Pozdrawiam

 

oooShadok mnie ubiegł :D

P.s Dokladnie taki sam walek robili dla mnie ,koszt 300 zeta .

Edytowane przez RAFAL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no i zamówiłem. :icon_mrgreen:

W AFYON.Ale jak coś będzie nie tak jak bym chciał to was obarczę odpowiedzialnością ;P.

 

Miałem duży wałek z tej Firmy jeszcze na Virago dwa lata temu. Za mało sztywny :biggrin: . Jak nic nie poprawili i robią tak samo nie będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem duży wałek z tej Firmy jeszcze na Virago dwa lata temu. Za mało sztywny :biggrin: . Jak nic nie poprawili i robią tak samo nie będziesz zadowolony.

 

No faktycznie, miły pan z którym rozmawiałem przez telefon wspomniał, że typowych okrągłych wałków nie robi bo nie może zagwarantować sztywności (...się nie da tak wygiąć plastiku, czy coś...).

Więc zamówiłem takie podłużne coś co udaje wałek ale nazywa się kufer ;P...

za tydzień ma być i wszystko będzie jasne.

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...