Skocz do zawartości

Darmocha


Rekomendowane odpowiedzi

To jak z tymi wzorami?? :) Ja mam ledwo 3 z języków tak ze... nie wysłali by a i jeszcze kłopoty by mozna miec :icon_mrgreen: Tych z "Dębicy" To o co prosic?? Te linki to dajcie takie bardziej motocyklowe nie takie jak w tamtym temacie :icon_evil: odzywki i szampony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O powiem wam jescze że kiedyś sobie zamówiełm prospekt Renault na ich stronie dokładnie pod tym linkiem LINK I prospekt przyszedł

 

nic dziwnego, że przyszedł - większość prospektów leży do wzięcia za darmo w salonach :) w przypadku renault jest nawet gazetka [lekko propagandowa :D ] przysyłana za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych z "Dębicy" To o co prosic??

 

 

Poproś moze przyślą komplet opon :D

 

 

Jak miałem z 12 lat to miałem cały zeszyt z adresami, które były na wage złota. Dostałem pełno kolorowych katalogów o samochodach - porshe,fiat,audi,bmw,mercedes i inne.Dostałem z Watykau zdjecie Papieża z podpisem, i dostałem plakaty Marka Nygi z autografem, ale i tak najlepsza rzecz jaka przyszła to paczuszka klocków lego. ja miałem wtedy z 12 lat i to było w '93 to nikt nawet o lego nie słyszał hehe.Ostatnio dostałem tez 5 plakatów od Marka Nygi i jeden z autografem :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys w katalogach samochodowych byly zamieszcane adresy pocztowe i internetowe productentow samochodów itd. Brat tak sporo naklejek, prospektow itp zebral wlasnie wysylajac prosby o przeslanie probek itp.

 

MOze warto ta sama droga siegnac po adresy producentow w katalogach motocyklowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś czy Cagiva wysyła darmowe naklejki na moto ??

 

wzorek:

I greet

I write this email with the request about several stickers of various formats and the size of your firm to my new motorcycle. I grant your firm the great respect because your mark is known and unfailing.

I hope that you will agree several labels to send me on this splendid motorcycle.

 

This is my address:

 

 

Pozdro :icon_mrgreen:

Edytowane przez sad25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karol1001 - być może list nie jest najwyższych lotów, ale kto się tym przejmuje, ważne że pełni swoją rolę

 

kilka dni temu napisałem maila do yoshimury i dostałem od nich maila, że naklejki wysłali, ciekaw jestem czy dotrą do polski i kiedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...