Skocz do zawartości

TVN UWAGA


Vlaad
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomimo nieumiejętnie przygotowanej zapowiedzi programu UWAGA uważam, że program był bardzo dobry! Tomek, super się sprawiłeś! Sformuowałeś w jednym zdaniu meritum sprawy!

Brakuje mi do pełni szczęścia jeszcze paru elementów:

1. Motocyklista to nie wyrzutek społeczeństwa, satanista i nie wiem co jeszcze,

2. Motocyklista lubi ludzi

3. Tomek, niechże Ciebie lub Piotra sfilmują jak jedziesz na plecaka z L-ką!

 

 

 

1. nie???? :D :)

2. słusznie, ja bardzo lubię. w sosie czosnkowym są pyyycha :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwage duzo ludzi ogląda, duzo "starszych" osób i moze choć ciut to im coś uzmysłowi ze jak ktoś jest debil to czy bedzie chodził czy jedził autem czy na moto to i tak jest debil, a nie odrazu ze jak jezdi na moto to czubek i w ogóle.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z najlepszych programów w Tv jaki widziałem o motocyklistach mimo kilku już wymienionych wad.. a jako ciekawostka to na kursie prawka 2 razy wyjechałem na miasto i co najśmieszniejsze instruktor ZABRONIŁ MI URZYWAĆ PRZEDNIEGO HAAMULCA mówiąc że napewno przelece przez kierownice:) A jak gadałem z nim dlaczego nie jeżdze po mieście powiedział prawde: 1 taniej jest jak kursant jeździ po placu, 2 to dużo bardziej bezpieczne. Opowiadał że było kilka groźnych sytuacji gdzie kursant przejechał na czerwonym i ledwo uciekł przed ciężarówka itp

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instuktor jechał razem na motocyklu z kursantem, czy to nie jest tódniej dla kierującego?

W jednym z tematów Naszego forum jakiś gość, kto nie pamietam, pisał, że dopiero po roku jazdy solo zdecydował się na jazdę z plecaczkiem, mocno to przeżywał i cały był happy jak wszystko poszło OK. I to jest odpowiedź na Twoje pytanie. Nikt nie mówi, że ma być łatwo, ma być dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzilałem jeszcze pewną rzecz która mnie zaciekawiła: instuktor jechał razem na motocyklu z kursantem, czy to nie jest tódniej dla kierującego?

 

Trudniej, ale przynajmniej od razu dają w głowę jak coś się robi nie tak.

Mnie Piotrek cały czas musiał op...ać za niezbijanie biegów do 1 przed światłami :D

Niedawno skończyłem pobieranie nauk w tej szkole (3 lipca mam egzamin teoretyczny).

Powiem tylko tyle, chłopaki naprawdę przykładają się do szkolenia!

Placyk i cuda w stylu slalom bez trzymanki, przeciwskręt itp są super!

Mam nadzieję, że Tomek i Piotrek nie pogniewają się jak napiszę,

że najbardziej z całego kursu podobały mi się zajęcia na "traktorze".

Adaś i jego zadania dla mnie odnośnie jazdy w terenie były po prostu cool.

Żałuję, że to były tylko 4 godziny (schodziłem z motocykla totalnie mokry).

Coś mi się zdaje, że jeszcze zobaczą mnie u siebie na jazdach doszkalających :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym sciągnąc skądś ten kawałek, bo załapałem się na końcówke.

Fakt szkolenie to porażka, ja jak się uczyłem to nie było mowy o jeździe po mieście, wyjeździłem 6 godzin ósemek i finito bo miałem dość, instruktor nie protestował :) (a myślałem że coś się zmieniło przez tyle lat).

I pomimo że jeżdze już z 10 lat, w różnych warunkach i sytuacjach, to od pewnego czasu nachodzą mnie refleksje że dalej nie umiem jeździć, i coś bym się chciał ciekawego nauczyć (ale do wa-wy mam za daleko :D ).

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...