Skocz do zawartości

Uszczelka pod Głowice do Gpx750R (ZX750F)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niewiedziałem gdzie założyć ten temat wiec postanowiłem napisać go tuaj (mam nadzieje że mnie nie zlinczujecie)

 

2 dni temu wydmuchało mi uszczelke z pod głowicy w Gpxie (sika z pod głowicy olejem aż sie płakać chce). Myślałem że z wymianą uszczelki i przedewszystkim jej kupnem niebedzie zadnego problemu gdyż motocykl jest popularny - i tu sie GRUBO MYLIŁEM

Teraz zaczyą sie powarzny problem gdyż dzwoniąc po sklepach usłyszałem ze do swojego modelu uszczelki nie dostane "bo nie zajmujemy sie głupotami do starych 16letnich japonii". Podobna odpowiedź padła jak zadzwoniłem do larssona że maja tylko do gpz750 (komplet 470zł który i tak sie nie nadaje bo silnik ma inna budowe i jest chłodzony powietrzem). Teraz w akcie desperacji odwarzyłem napisać się na forum i prosić was o pomoc.

Wiem że są jakieś specjalne pasty co uzdatniają stare uszczelki ale niestety nieznam ich nazw pozatym uwarzam że składanie na starą uszczelke z pastą to głupota która na dłuższą mete niema sensu.

Czy niewiecie gdzie w Warszawie ową uszczelke moge kupić albo dorobić ???

 

Pozdrawiam Sz6sty

Edytowane przez Sz6sty
17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak gdzie kupić? Jedziesz do MCS na Prymasa i zamawiasz, koszt nie jest aż tak duży, coś około 100 PLN.

A czy mógłbyś mi podać dokładniejszy adres, telefon lub www.

Ale tak czy siak już się ciesze że nadeszła jakaś perspektywa :)

 

Pozdrawiam Sz6sty

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzielkie dzieki Bodek, dzis zrobie do nich małą wycieczke na roadsterce kolegi w pełnym uniformie :) , i mam nadzieje że problem się rozwiąże.

 

Antek przecież wczoraj wysyłałem Ci namiar na MCS..

 

Kurcze musze odinstalować konnekta i do gg używać spika bo obcina mi linki :/

i go nie dostałem :)

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Sz6sty

17353.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...