Skocz do zawartości

POZDROWIENIE


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nie wiem... ja mieszkam w Chełmie (miasto okolo 70 tys. ludzi) i znam wszystkich jeżdzących na motocyklach ludzi :D zawsze sie pozdrawaimy :D chociaż kilku tak szybko jeździ, że zdążą tylko mi długimi mignąć, bo ręki bym nie zauważył przy takich prędkościach ;P ale zawsze sie pozdrawiamy :D nawet na trasie widząc innego motocyklistę macham mu ręką z wzajemnością :D motocykliści i motorowerzyści to jedna rodzina!! cześć z motocyklistów zaczynało tak jak my :D

 

ja tez mieszkam w chelmie :D i nie znam Cie :D ale przewaznie macham chociaz sami wiecie jak to jest ze skuterami Ostatnio jechalem ze starym wyga motocyklowym i koles mi macha no i odmachnolem :D i sie z kumplem usmiechnelismy ze gang skuterowy :D A czasem sie zdazy ze typ ze scigacza ci nie odmachnie Czasem jest dosc trudno machnac np na swiatlach ale wtedy kiwam glowa :D a ci co tak szybko jezda to chodzi ci o Kome i Kota ? hehe ja tam nie narzekam machaja czasem pierwsi :D a jak ja pierwszy to zawsze odmachna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj wracam od kumpla na piechotkę i jedzie 2 typków na chopperach chrom mnie mało nie oślepił! Pomachałem a oni... odmachali! Tak się zaj***ście poczułem że do tej pory chodzę nakręcony!!!! To cudowne uczucie jak motonita motonicie pomacha!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Komara z 69r.i nikomu nie macham bo nie jeżdze po drogach :D Komar jest wyciągniety z jakiejś z szopki u mojej babci - kumpel mnie namówił, żebym go wyciągnał.100 benzyny do gaźnika i odpalił :D I od poprzednich wakacji woże się na tym bzyku - dokumenty gdzieś są ale ch*j je wie gdzie...Ale w tą sobote, a już na pewno przed wakacjami będę miał:Aprilie Tuareg 50 albo 80, Yamahe DT 80 LC II albo HONDE MTX 80, więc będzie komu machać :D Ja skutera nigdy nie chciałem, nawet jakby mi ktoś zaproponował coś full wypas, to owlałbym np.Ogara :/ Skutery są nie dla mnie, ale jakby mi ktoś na skuterku pomachał to na pewno bym odpowiedział......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...skutera nigdy nie chciałem, nawet jakby mi ktoś zaproponował coś full wypas, to owlałbym np.Ogara...

 

to tak jak ja. nie chcialbym skutera chocby z tego powodu ze nie ma biegow a dla mnie jazda bez biegow na motorku to duzo mniejsza przyjemnosc a poza tym nie podoba mi sie dzwiek silnika. ale jakby ktos pomachal to tez bym oczywiscie pomachal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...