Skocz do zawartości

POZDROWIENIE


Przemek PbS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się was spytać czy podnosicie rękę gdy widzicie motocyklistę jadącego z naprzeciwka??????????

U mnie w Pile motocykliści niechętnie pozdrawiają skuterzystę , dlaczego tak się dzieje czy motocykilści aż tak nie lubią skuterzystów?????????

 

 

 

:!: :!: :!: :!: Przemek Gilera Stalker :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem... ja mieszkam w Chełmie (miasto okolo 70 tys. ludzi) i znam wszystkich jeżdzących na motocyklach ludzi :D zawsze sie pozdrawaimy :D chociaż kilku tak szybko jeździ, że zdążą tylko mi długimi mignąć, bo ręki bym nie zauważył przy takich prędkościach ;P ale zawsze sie pozdrawiamy :D nawet na trasie widząc innego motocyklistę macham mu ręką z wzajemnością :D motocykliści i motorowerzyści to jedna rodzina!! cześć z motocyklistów zaczynało tak jak my :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe bujas widze ze sie rozkrecasz no forum powolutku :D:D

 

Ja tam skuterkow nie lubie, ale je szanuje jak kazdy motor. Nie czaje ludzi ktorzy skuterki uwazaja za gowna i wogole niemotocykle. A zreszta nie wazne jakiego ma sie sprzeta- wazne czy ktos jest spox, a na czym on jezdzi to juz mniej wazne. Dowodem tego jest wlasnie Przemek, jezdzi na skuterku a ma dusze motocyklisty :D :D . Nie oceniajcie ludzi po sprzecie ale po tym jaki kto jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam macham wszystkim, nawet, jak idę pieszo (dziwnie to wygląda). Z reguły odmahują

Ostry, wyjąłeś mi to z ust.

U mnie w Sączu (ik.90 tysięcy) nie znam wszystkich, ale każdemu macham, raz odmachają innym razem nie, a ja i tam macham dalej.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos kto jedzie na skuterze pierwszy mi machnie to odmachne mu ja sam nie macham bo ile razy sam zamachnolem do kolesia na skuterze to moze z raz mi odmachał.Mozliwe ze dlatego tak sie dzieje ze coraz wiecej ludzi kupuje skutery z racji prostego prowadzenia i rekreacji a nie dla samej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Redas'em. Po Wrocławiu śmiga dużo skutrów, ale żadko kiedy zdarza się, żeby skuterowiec odmachał. Najczęściej na skuterkach spotykam ludzi w "podeszłym" wieku, dresów albo zupełnie nie zainteresowanych zagadnieniami motocyklizmu. Jeżdzą tylko dla szpanu albo mają skuter bo to ładne jest;) Tacy nie odmachują. Raz nie spostrzegłem na kierowcę pewnego skuterka (facet oko 60 lat) i pozdrowiłem go. Tak się jakoś dziwnie popatrzył z pod byka :D Myślałem, że zsiądzie i mi przyłoży :D albo w najlepszym wypadku pokaże język. Do skuterzystów odnosze się z małą dozą bezpieczeństwa;) Mimo wszystko na pewno są skuterowcy czujący klimat (chodziaż by ci, którzy czytają to forum). Ale teoria skuterowca nie jest jedyna;) Jeszcze rzadziej odmachuja dzidki i młodziki na simsonach albo zajechanych mz.

Pozdrawioam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi ostatnio sam zamachał koles na niezłym scigaczu, tym bradziej ze ja bylem na simsonie 8O to zalezy od ludzi, ja nie macham zazwyczaj skuterowcom bo rzeczywiscie nie odmachuja, za to wyjadacze na chopperach prawie zawsze

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie greddo mylisz mi nigdy nie odmachuja motocyklisci na chopperach ale masz racje ze to zalezy od ludzi

 

 

 

Sprawia mi wielka radośc jak ktos mi odmachnie wiec pozdrawiajmy sie nawzajem " nie wazne jaki sprzet wazne ze jest"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy macham wszystkim którzy jadą na spzrętach (bo wszystkich znam) niestety w całym Poznaniu jest to nie możliwe (ok 600 tyś ludu) i jak widzę kogoś na wypasionym sprzęcie to troche siara... jak dotąd jeździłem na Simku ale tera mam DT 80 niestety jeszcze nie na chodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...