Skocz do zawartości

Pierwsza jazda ;-)


^lunatyk^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hehe no to to juz mam za sobą :P a dokładniej mówiac pisalem wczesniej jak zakupiłem moja Yamahe. Wstawiłem do garazu u babci i wróciłem :icon_mrgreen: Wczoraj nie wytrzymałem i musiałem jechac do mojego kochania :rolleyes: Zakupiłem nowu akumulator i pod pretekstem pilnego przymierzenia pojechałem do babci :icon_mrgreen: Aku pasowało bez problemu zalalismy go z wujkiem swiatłka są wszystko jest no to wuju "pal maszyne " Kręce rozrusznikiem kręce i nic :wink: .... przez głowe 1000 myśli typu " po co Ci to było ":cool: dopiero potem uświadomiłem sobie o ssaniu :D wyciągnałem lekko zakręciłem i Yamaha wydała z siebie piękny odgłos :icon_mrgreen: A potem juz tylko jazda ..... jak na te lata to szacuneczek bo moto jest zrywne szybkie i mocne :rolleyes: Ogolnie mi się podoobaa bardzo ... Już tęsknie ... ;p :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko luzzzz dasz rade. Pare przejazdzek pare tygodni i juz w miare ogarniesz maszyne, ale nawazniejsze jest zachować trzeźwy umysł i zachowac zdrowie i życie więc nie przeceniaj swoich mozliwości przynajmniej przez 2 sezony - polecam.

 

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza jazda, z minuty na minutę czułem się coraz pewniej, dodawałem wiecej gazu, i z minuty na minute motocykl wydawał z siebie taki rasowy ryk... Okazało sie że podczas przejażdżki powysuwały się kolanka z głowic i jechałem kompletnie bez wydechu przez miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pierwsza przejażdżka była na Wiejskim Sprzęcie Kaskaderskim :wink: Jak zakupiłem sprzęcik to nie był na chodzie więc najpierw musiałem naprawić (bo nie chciała odpalić) a jak już odpaliła to wsiadam wciskam sprzęgło jedyna a tu co niema sprzęgła, ale i bez sprzęgła było pięknie przez chwilę.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pierwsze wrażenie kiedy wsiadłem na moją pszczółkę ....''jezu jaki on ciężki '' ale wystarczyło odkręcić troszkę manetkę gazu i zrozumiałem już o co w tym wszystkim chodzi ...udanego sezonu dla Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...