Skocz do zawartości

Tłumik NSR 50


Pawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...zyskam na mocy czy tylko na pierdzeniu??

 

Podobało mi się z tym pierdzeniem hehehe... :D

 

Hmm... Na mocy coś zyskasz napewno jak to pisał kolega wyżej, ale ja bym nie zmieniał :P

 

ray69 za tłumik używany można zapłacić nawet 200 zł (mówie tu oczywiście o tłumikach do motocykli sportowych) Pozdrawiam Mario :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wstawiłbym wydechu z 4-suwa do 2-suwa- mozesz stracic moc. Do 2-suwow powinna byc przelotowka.

 

Lepiej poszukaj czy nikt się nie bawi w robienie ładnych puszek do 2-suwow, bo to by byl najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąsnie wywyal wszystko i bedzie lepiejtwoja dlawi gaźnik ile razy mam ci mowic

jezeli chodzi ci o wywalenie waty z koncowki to ok ale dyfuzora mocno nie modyfikuj bo ci bedzie zle pracowal. Ja u siebie przewiercilem jakas jedna przeslone i troche glosniejsze bylo, tzn bradziej pierdzialo i juz tak walilo po uszach konkretniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włąsnie wywyal wszystko i bedzie lepiejtwoja dlawi gaźnik ile razy mam ci mowic

Czy czasem w 2T wydech nie jest elementem kształtującym warunki pracy silnika? Za prosta ta odpowiedź mi się wydaje... Czy silnik nie będzie ulegał szybszemu zużyciu? Czy aby na pewno moc wzrośnie? A jeśli tak, to w jaki sposób? Nie powstaną jakieś dziury w krzywej momentu? Nie ulegnie modyfikacji sposób napełniania cylindra mieszanką?

 

Tak tylko pytam, nie znam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo by to wyglądało, dym z 3 stron, z 2 wywierconych przez ciebie dziur i z jednej oryginalnej dziury... i dodalo by ci to Pierdzenia:/ ja mam Honde NS-1 80 i dałem do Servisu HONDY i rozpaławiali mi Dyfuzor i wymieniali bebechy albo orpużnali z bebechów ten dyfuzor (żeby motor mial większego kopa) i zaten zabieg zapłaciłem 200 zł + Przelotowa SPORTOWA końcówka którą w servisie kupiłem do 2T za 200 zł NÓWKE i razem 400 zł zaten zabieg Honda ma o około 4 tys. większe obroty, większa moc, lepsze przyśpieszenie(najbardziej z przyśpieszenia zadowolony jestem) i poprawiło też v-max... a co do głosu motoru to chodzi jak 125-250 ccm3 :biggrin::D i jest lekkie basowe pierdzenie, ale według mnie i innych osób spoX :D PozDro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi oto ze -

gdybym wywiercil dziure w przelocie koncowki (w tym srodku) -wtedy by wygladalo ze idzie z jednej dziury co nie??

 

 

HMMMMMMMMMMMM serwis serwis jest oddalony odemnie ze 45 km i w dodatku musze przejechac przez caly wroclaw- daleko stary mnie tam niezapakuje i niezawiezie chyba ze na zime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...