Skocz do zawartości

Widział ktoś wogóle DRIFTERA ??!!!


Rekomendowane odpowiedzi

VN 800 czy VN 1500 Drifter? Zdaje sie ze ostatno stał takowy w Warszawie w Kawasaki na Ul.Bema albo w Yamaszce w Ozarowie k/Wawy.Nie pamietam bo byłem tu i tam a tyle tego pieknego towaru że aż głowa boli.Ja tez zastanawiałem sie nad przesiadka na VN 800 ale classic .Drifter ma jednoosobowa kanape a ja czesto podrózuje w dwójke .

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Driftera widziałem na Bemowie, na bazarze wiosennym 2002, poza tym w Londynie widziałem kilka, zarówno dużych, jak i "małych" (800ccm). Podobaja mi się, ale nigdy bym sie nie zdecydował, chyba że jako siedemnasty motocykl w garażu.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda bo jest wersja dla dwuch osób!!! a ja chce 800. Szramer ja jej nie widziałem jest jescze ?! nie wiesz za ile poszła ??!!

 

 

BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMOW MOGE TAKOWE ZALATWIC ;WLASNIE DZISIAJ TAM BYLEM PO CZESCI ;ALE POLECAM 1500 MA ZRYW ;MALO PALI 8 ZAWOROWY

 

JEST SIE CZYM CIESZYC

 

DAKOTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieprawda bo jest wersja dla dwuch osób!!! a ja chce 800. Szramer ja jej nie widziałem jest jescze ?! nie wiesz za ile poszła ??!!

 

 

BEZ NAJMNIEJSZYCH PROBLEMOW MOGE TAKOWE ZALATWIC ;WLASNIE DZISIAJ TAM BYLEM PO CZESCI ;ALE POLECAM 1500 MA ZRYW ;MALO PALI 8 ZAWOROWY

 

JEST SIE CZYM CIESZYC

 

 

DAKOTA

 

a w jakich granicach chodzą 800, 1500 jest jeszcze dla mnie za droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem przez trzy sezony VN 800 Classsic. Silnik taki sam jak w Drifterze - dla mnie same plusy. Ta osiemsetka ma naprawdę niezłego kopa - Intuz 800 lub Voulusia 800 to przy tym grzeczne zabawki. Co do Driftera to wiem gdzie stoi (lub stał) ale 1500 i kosztował około 35000 PLN. Więc to trochę droga zabawka. Honda C2 - fajny motor tylko trochę słabawy silnik. Ja bym wybrał Kawasaki. Ja nie miałem z tym moto najmniejszych problemów. Jak szukasz Driftera to poszukaj tego z chromowanymi teleskopami itd. Pierwsze modele miały te elementy całe czarne a to nie wygląda tak efektownie.

Powodzenia.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety VN 800 Drifter jest droższy od VN 800 Classic. Jest to kwestia około 2-3 tys. zł. Poza tym możesz mieć problem ze znalezieniem wersji z siedzeniem dwuosobowym. No chyba, że zamówisz sobie nowe siedzenie u dealera Kawasaki ale to może nieźle szarpnąć za kieszeń. Zastanów się czy nie łatwiej będzie znaleźć coś np. w Niemczech. Większy wybór i czasami nie najgorsze ceny. W Polsce najłatwiej kupić Honde C2 - tego jest od cholery lub VN 800 Classic - zawsze parę sztuk w ogłoszeniach jest. Co do Drifterów to jest mały problem. Ale podobno kto szuka ten znajdzie.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mobile.de jest Drifter za 3900 Eur już z dodatkami. Może warto się zainteresować. Acha - jest dwuosobowy.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...