Skocz do zawartości

KTM LC4 400 co Wy na to??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich..

Jestem tutaj nowy więc na poczatek chciałbym się przedstawić:

Jestem Grzechu i mieszkam w Wiśle (beskidy)

Zaraziłem się od przyjaciół pasją maszyn cross/enduro.

Pojeździłem trochę na różnych motorkach po górach a ostatnio nawet po helskiej plaży..

Super zabawa..

 

Ale do sedna..

Chcę nabyć jakas maszyne dla siebie..

Bardzo spodobał mi się wystawiony na otomoto KTM LC4 400

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M203237

czy ktokolwiek z Was może przybliżyć mi jego sylwetkę??

Jak się sprawdza w końcu to 93r

Będę wdzięczny za info..

Pozdrawiam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm jak ktm Gaz i oranko do upadlego :buttrock: zagadaj z "Żółteczek" z forum,on ma wlasnie takiego z podobnego rocznika

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie motocykl KTM LC4 to legenda. Motocykl ten ma dobre zawieszenie, świetne hamulce, i zawsze zapas mocy. Miałem zaszczyt trochę pojeździć takim KTM i jak dla mnie była to krówka trochę za ciężka, ale to naprawdę kwestia wprawy, ponieważ ja jestem przyzwyczajony do EXC 125. W takim motocyklu przydaje się rozrusznik dlatego, że gdy jeździmy już ładnych parę godzin zmęczenie daje o sobie znać, kopanie takiej 400 nie jest przyjemne szczególnie dla nie prawionych, a przeciśniecie guzika znacznie ułatwia sprawę.

 

 

*Dane techniczne:

 

Masa własna: 145kg

Zużycie paliwa: 5,5 l

liczba biegów: 5

Prędkość maksymalna: około 150km/h

Rozruch: KICK-STARTER

Moc: 40km

 

 

* proszę o weryfikacje tych danych

 

 

p.s. w każdej rodzinie są czarne owce

 

 

pzdr :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja oczywiście polecam KTM LC4 400 z lat 94-97. to szalenie niezawodne i nie wymagające częstego serwisowania enduro (olej co 2500km lub 25h.) moc: 43KM, waga:124kg i 120kg bez kitu drogowego (na sucho). wspaniałe zawieszenie White Power z pełną regulacją, o skoku 300/320mm. to wszystko sprawia, że motor doskonale spisuje się w ciężkim terenie a do tego jest dziecinnie prosty w prowadzeniu (mój 14-letni kolega nie miał najmniejszych problemów z jego opanowaniem).

z doświadczenia wiem, że nie bardzo nadaje się on na tor motocrossowy (jednak te 20kg za ciężki) ale to przecież rasowe enduro. jestem pewien, że zostawia w tyle takie maszyny jak DR350 czy KLX250/300 nie wspominając już o TT,XT,KLR

ceny na rynku polskim wahają się od 6-9tyś zł. polecam jednak motocykle z rynku niemieckiego. należy unikać tylko wersji EGS ze względu na większa masę i krótsze skoki zawieszeń, jednak z drugiej strony ma ona elektryczny rozrusznik i niższą kanapę.

 

PEACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.bikepics.com/pictures/615280/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie narzekam jakl jest zimny to pali po 2 kopnieciu a jak ciepły to po pierwszym zapytaj sie spredajacego jaka wersie ci sprzedaje (jest napisana na tabliczce znamionowej na głowce ramy) ja mam wersje exc i nie narzekam ciesze sie bardzo waga mojej to 130kg przy pełnym załadunku (olej benzyna) waga jjest zalezna od wersjii

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no jest to motor ktorego nie da sie latwo zajechac :buttrock: moj pali po 1 sek. z rozrusznika i nie ma tendencji do przegrzewania sie. motor uniwersalny do lasu, na tor tez sie da bez wstydu wjechac i nawet po ulicy pojejzdzisz :banghead: wada: stosunkowo wysoka cena, ale to sie zwraca gdyz jest to motor bezawaryjny.

Reszte opisalem na privie, jak fcesz wiecej info to pisz dalej:)

Edytowane przez sidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...