Skocz do zawartości

WYJAZD NAD śNIADRWY 7,8,9 LIPIEC


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie myślę, że może i ja się dołącze. Część pyszczków już znam, więc czemu nie.

 

Nie ma może, jest na pewno ;)

 

Ale ja też kończę o 17:30. Może uda mi sięciut wcześniej zwolnić, ale nie będzie to za wiele.. Jasno jest do 21:30 a to przecież jakieś 200km, więc - zgodnie z wyobrażeniami większości tego pięknego społeczeństwa - pojedziemy jakąś godzinę :banghead: :banghead:

[a tak serio to pewnie koło 2,5 - 3, więc może można wyjechać _ciut_ później?]

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pójdźmy na kompromis i niech to będzie godzina 17.00, nie każdy da radę się zebrać do godziny 16.00 i dojechać na miejsce zbiórki, i może spotkajmy się pod Boldorem. Jeśli byłby samochód to było by fajnie, dał bym z chęcią przynajmniej swój namiot :banghead:

 

Grono się zwiększa jak do Zamościa :banghead: , z małego kameralnego wyjazdu znów zrobi się zlot ;) ale zajefajnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko się to wszystko czyta i aż łza się w oku kreci ze nie moge sie z wami wybrac.

 

Po pierwsze niewiem czy bym dojechał moim choperem po drugie zdumiewające 65km/h licznikowe pewnie przyspiszylo by jazde o jakies kilka godzin ;)

 

Ale za roczek bedzie to realne bo kupuje jakiegos dobrego GS 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rebiata ja mam namiot fur drei perzonen... wiec moge kogos przezimowac.. - preferowane mlode,atrakcyjne i ...odwazne dziewczeta :D

...namiot (zlozony) jest co prawda kuaite big... ale jesli jada puszki to mysle ze nie bedzie probliema...

 

...a tak w ogole... widze ze niezla ekipa sie szykuje... fajnie... :rolleyes: ...mysle ze nauczymy okoliczne dzieci krzyczec 'DOO PIEEKLAAAA!' :) , spowodujemy ze kury prestana sie niesc... a krowy zsiadle mleko beda dawaly... :icon_evil: :buttrock:

 

...a co do godziny wyjazdu... rozwaza ktos opcje... aby ruszyc... w piatek rano?

 

do zoba,

w

 

PS

Ja rowniez zglaszam chec (jak juz napisala Alicja) mimo iz niestety noga nadal odmawia posluszenstwa (zlamana :icon_evil: ) ale w koncu trzeba opic jej wyzdrowienie :icon_mrgreen:

...wow Piotrek to TY? noga juz cala... i moto tez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co do godziny wyjazdu... rozwaza ktos opcje... aby ruszyc... w piatek rano?

 

Ja chętnie odbiorę sobie zaległy urlop i jeżeli nic się nie zawali mogę jechać w piątek rano :icon_mrgreen:

widzę że ekipa się szykuje naprawdę niezła ciekawe czy woda ze Śniardw wyparuje ????

 

 

:D

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i Qrde po co ja to czytałem????

 

..a tera to musze pojechać...tym bardziej że Niunia się dowiedziała i tera nie popuści.... :icon_evil: :icon_evil:

 

...te Bandit... a co Ty tak kokietujesz... ze niby nie chcesz... z nami jechac... na mazury?

 

... a dla Niuni brwawo :buttrock: ...i Niunia.. nie luzuj mu... :rolleyes: ...macie jechac i koniec... :D

 

 

Ja chętnie odbiorę sobie zaległy urlop i jeżeli nic się nie zawali mogę jechać w piątek rano :icon_mrgreen:

...no to lecimy w piatek rano... a moze nawet w czwartek popoludniu :) ...zgadamy sie jeszcze... ktos jeszcze reflektuje na taka opcje?

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

ja tez sie wybieram i przepraszam ze dopiero teraz sie zglaszam

ale milem problemy z logowaniem sie na necie

jak narazie jestem jak najbardziej za tym wyjazdem

mam tylko nadzieje iz nic nie pokrzyzuje mi planow zeby pojechac w jakze swietnym gronie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie gadałem z Wojtasikiem i ustawiliśmy się na 95% w czwartek po południu po robocie kogoś jeszcze kręci ten termin ????

Zawsze to dzień do przodu i można pokręcić się po mazurach :wink: a nie tylko :icon_mrgreen: :wink: pobalować :biggrin:

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

W kwestii organizacyjnej - Gerard jaką trasę planujesz??

Przez Ostrołękę??

Bo ja bym polecał:

Ostrów Maz - Łomża - Kolno - Pisz - Kwik

Znacznie lepiej się jedzie.

 

Pozdro

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchajcie gadałem z Wojtasikiem i ustawiliśmy się na 95% w czwartek po południu po robocie kogoś jeszcze kręci ten termin ????

Zawsze to dzień do przodu i można pokręcić się po mazurach :P a nie tylko :wink: :wink: pobalować :biggrin:

 

Barył,

znajdzie się w tej czwartkowej ekipie miejsce dla naszej skromnej dwójeczki na rudej???? :P

 

pozdr :icon_mrgreen:

Niunia+Bandit (MLA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barył,

znajdzie się w tej czwartkowej ekipie miejsce dla naszej skromnej dwójeczki na rudej???? :wink:

 

pozdr :icon_mrgreen:

Niunia+Bandit (MLA)

...ja nie Baryl... ale wojtasik... i wydaje mnie siem... ze mam cos do powiedzenia :wink: ...ofkorz... ze sie znajdzie!! ....jeszcze jacys chetni?.... aha... ostrzegam, iz mam pewna niespodzanke... dla czwartkowiczow :biggrin:

 

pozdr,

w

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...