Skocz do zawartości

kawasaki zzr


kapsselzzr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_razz: witam mam pytanie do posiadaczy kawasaki zzr 600 mam niewielki problem i prosze o pomoc. problem jest taki gdy mocno hamuje przednim hamylcem opciera mi koło przednie o wypełnienie pługu czy moze ktos wie jak temu zaradzic??? ogladałem pare egzempalarzy zzr i wszystkie miały ten sam problem obtarta farbre. czy moze mi ktos pomóc nad tym zaradzic :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w moto, które oglądałeś starta farba na pługu nie była spowodowana obcieraniem koła, tylko od syfu z pod przedniego koła ( kamyki, piach itp. ). Czy na pewno koło obciera ci o pług? Jeżeli tak, masz żle spasowane owiewki, lub krzywe zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem swoje moto i jestem pewien że podczas normalnego hamowania takie cuda nie sąmożliwe żeby koło obcierało o pług. Tak jak słyszałeś albo masz siadnięte zawieszenie albo owiewka za mocno wystaje. Na jakiej podstaiw tak sądzisz że Ci obciera? Przypominam że podczas hamowania wydobywa się z przedniego zawieszenia dźwięk, za sprawą nawiercanych tarcz które pojękują ( ;) bez skojarzeń ). Dla pewności możesz sobie przykleić chociaż grubszy kawał plasteliny w to rzekomo obcierane miejsce, przejedź się, zachamuj i zobacz czy faktycznie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) witam mam pytanie do posiadaczy kawasaki zzr 600 mam niewielki problem i prosze o pomoc. problem jest taki gdy mocno hamuje przednim hamylcem opciera mi koło przednie o wypełnienie pługu czy moze ktos wie jak temu zaradzic??? ogladałem pare egzempalarzy zzr i wszystkie miały ten sam problem obtarta farbre. czy moze mi ktos pomóc nad tym zaradzic :lapad:

 

 

Ja mam z 97 roku i nie mam takich problemow, to chyba jednak wuna tak jak wczesniej chlopaki pisali zle poskladanych owiewek albo wywalonego zawieszenia z przodu.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...