Skocz do zawartości

POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! problem z rejstracją


54adams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam duży problem ponieważ posiadam komara full tuning

rama:komar

silnik:komar

przód:żak

wydech:nówka simson:

owiewka:jakaś honda

amortyzatory: WSK-a 125

 

i inne pierdoły neonki itp.itd.

 

MAM włąśnie problem z silnikiem ponieważ chciałbym wrzucić od simsona S51

ale niewiem czy da rade takie coś zarejstorwać i jak by to było zarejstrowane jako simson czy komarek??

i gdzie trzeba to zrobić ? ile to kosztuje? rejstracja ?

 

 

 

jeśli ktos wie to mam jeszcze taki problem z innym motorowerem HONDA CHALLY 50cm

otóż niemam do niej papierów była sprowadzona z angli gdzie uległa kraksie małej

ale jest już sprawna czy da rade jakoś zrobić papiery do niej ?

żeby dostać blachy ?

 

 

 

.....................P....................O......................M.................O..................C...........................Y...............

 

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp1. Teraz silnik ajuz sie ni episze w papierach bo to jest częśc zamienna, ale musisz chyba miec jakeś dok na pewno ze silnik nie kradziony.

 

odp2. Zależy jakiej kraksie, kiedy i gdzie uległa ta honda i jaką otrzymała kategorię powypadkową.Oraz czy kupiłeś ją z placu czy od osoby fizycznej. Jedno co ci moge powiedziec ze jest mozliwość odzyskania dok. jak wszystko gra i kosztuje to 20 funtów i płacisz to w UK odpowiednim organom.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym silniczkiem od simka bedziesz miał problem, a pozatym nie wiem czy by Ci sie bardziej nie opłącało simka kupić zamiast takie kombinacje robić, bo moim zdaniem rama komarca jest za słaba do silnika simaka, a jeszcze weź pod uwagę to jakie masz zawieszenie, to od zaka nie jest za bezpieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komar full tuning? neony? :icon_razz:

owiewki hondy?

amory wsk?

i jeszcze silnik chcesz zmieniac.....

jezuuuuu..... czlowieku, zrozum ze to nie bedzie formula1.. odpusc sobie, nie kalecz sprzeta, bo najbardziej cieszy oko zrobiony na 100% oryginal.

przez takich jak ty (wiejskich tjunerow) popadalo mase sprzetow... teraz tak koncza rozne WSKi i komarki... kiedys tak konczyly rozne NSU, DKW, BSA i inne, piekne i porzadane przez kolekcjonerow zabytki ....... ludzie zawsze chcieli poprawic fabryke, jednak bardzo, bardzo rzadko komus sie to udwawalo..........

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś że musze mieć papiery papiery na silnik mam ale w związku z tym moge go zarejstrować z nowym silnikiem???

motorower jest zarejstrowany i silnik od simsona ma papiery chce tylko to połączyć zęby móc legalinie jeździć

 

czyli zarejstorwać komarka z silnikiem simsona!!!

 

 

Śmiejecie sie że komar i że tuning zobaczcie jaki !!! i czy to neijest stabilne silnik od simsona jest mniejszy niż ten od komara !!! o troche ale mniejszy!!!

 

 

 

 

ZOBACZCIE !!

 

http://images3.fotosik.pl/87/bd7ee15ed0900d5bmed.jpg

http://images4.fotosik.pl/51/42380fda523e985fmed.jpg

http://images1.fotosik.pl/88/d600e100ee9aea6cmed.jpg

http://images4.fotosik.pl/51/946ae763e84943b3med.jpg

http://images2.fotosik.pl/88/435556ab931d4ca7med.jpg

http://images4.fotosik.pl/51/b075be52313353f8med.jpg

http://images2.fotosik.pl/88/15adf5f810559245med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalny komar jest o niebo ladniejszy i zdania nie zmienie, nie wazne jakbys go odpicowal

tuning to tylko silnika - czyli przerobki oryginalnego, zeby miec wieksza moc.. owiewki, kierunkowskazy, inne amortyzatory itp to shit

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób przerabiaj jak tylko chcesz i nie słuchaj ich :bigrazz: ;) , jeżeli ten komar jest zarejestrowany to ja bym na twoim miejscu nic nie robił tylko wkładał ten silnik i jeździł , to jet 50'ka czyli żadnej mocy ponad prawo nie będzie , a jescze masz opcje hardkor :icon_razz: ;) załatw se numerator :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..

 

 

No komarr full tJuninG

Ja mam w papierach wpisane nr. silnika starego (w częściach go mam)

a założony jest inny, a w papierach mam napisane "silnik wymieniony i jego nr."

Silnik jest traktowany jako część wymienna czy nie ?

 

 

Pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................P....................O......................L.................S..................K...........................A............... :buttrock:

 

W dowodzie rejestracyjnym masz napisane "dane silnika" i "stosunek mocy do ciezaru". Z tego wnioskuje, ze silnik mozna wymienic, ale chyba tylko na taki sam jaki byl, no bo przy wymianie, na silnik od czegos innego, te dane sie zmienia. Proste :icon_razz: pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....................P....................O......................L.................S..................K...........................A............... :banghead:

 

W dowodzie rejestracyjnym masz napisane "dane silnika" i "stosunek mocy do ciezaru". Z tego wnioskuje, ze silnik mozna wymienic, ale chyba tylko na taki sam jaki byl, no bo przy wymianie, na silnik od czegos innego, te dane sie zmienia. Proste :buttrock: pzdr

 

 

A ja wiem że kumpel wstawił do audicy mocniejszy silnik więc można zmienić silnik i nie trzeba takiego samego wstwiać (ale jak on to zrobił to nie wiem:P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

myslę że wspokojnie morzesz wrzucać silonik od simaka tylko zmien zawieszenie amory simaka najlepiej je tez tak mam w motorynce wygłada super radziłbym ci wrzycic teleskopy od rometa lub najlepiej od simaka. Zrób wzmocnie nie ramy i smigaj a nie bedziesz sie bawił z rometowskim silnikiem to przynajmiej troche smiga a nie tam rometowskie silniki. Ten cały silnik rometa jest zrobiony jak z masła co miesiąc najlepiej go rozpoławiac i topic w niego pieniądze. Z rejestracją myślę że problemik będzie mysla ze musi byc zaswiadczenie kupna tego silnika i musi byc w papierach 50cc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy wkółko pier%@ przeciez silnik od marca 2005 roku w motocyklach i motorwerach jest traktowany jako czesc wymienna i niepotrzeba rejestrowac zadnych zmian w dowodzie ani nic wystarczy tylko wstawic i jeździć

 

 

No dokladnie wiec niech wklada silnik z simacza i w droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...