Skocz do zawartości

Zamienić junaka na MZ czy nie?


Pastor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę chyba nieaktualne!!!!!!!!!!!1

 

 

 

W tym wypadku tak, ale jeśli spojrzeć na ogłoszenia w prasie lub w sieci, to temat zamiany Junaków na różna cuda jest jak najbardziej aktualny.

 

P.S. Zamienię Junaka na nożyce do strzyżenia owiec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Własciwie to jestem w szoku ze ktos chce podnosic reke na janka w celu zwiekszania mocy pojembnosci szybkosci, chopper, itd. Motor Junak został zaprojektowany jak został zaprojektowany i nie jest to motor rajdowy, to zabytek techniki, to przebłysk checi konstruktorów nad zasrana komunistyczna biurokracja i biedą traktujmy wiec te wszystkie maszyny z tamtych lat wiekszym szacunkiem. Jako wieloletni posiadacz junaka m-10 powiem pare żeczy

1)Junak ma wiele wad które trzeba polubic i tyle

2)jazda z predkoscia 60-75 to tyle ile janek lubi i wtedy ładnie pracuje tah-tah-tah

3)chopper to barbazynstwo, lepiej kupic rozbitego japonczyka i se pospawac jakies radosne wynalazki, lub od razu wpakowac silnik garbusa do jakies blizej nie zidentyfikowanej ramy i miec z głowy

4)Junaków nie bedzie wiecej tylko mniej, wiec zanim wezmiesz sie za jakies przeróbki to sie zastanów czy da sie to jakos kiedys odkrecic a nie skonczy sie na złomowaniu

5)Rekonstrukcja motoru trwa wieki i naprawde trzeba to lubic i miec nerwy jak postronki i troszke kasy, no moze znacznie wiecej niz troszke,

6)Mój tatko miał junaka od nowosci kupił go z fabryki w cenie syreny(i przz nastepne 3 lata jedli suchy chleb i ziemniaki) i juz wtedy były z nim problemy, wiec da sie pewne żeczy usunąc(wadliwy zapłon, kiepskie ładowanie, cieknące amory) dzieki nowym technologiom a także nieco podrasowac(poleka kanałów dolot-wylot) ale bardzo niewiele

Wiec jesli nie raduje cie to tylko troche łechta daj spokój, jesli lubisz jezdzic szybko, daj spokój, jesli dojeżdzasz do pracy motorem to daj spokój

A MZ? to fajny szybki małozawodny małopalący(no bez przesady) motor z którym nie bedziesz miał problemów, ale nikt sie za toba nie obejrzy:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

miałem emze i mam junaka i powiem ze emza i junak stoja na podobnym poziomie jesli chodzi o obsluge-jak sobie zrobisz tyle pozniej musisz w drodze naprawiac.mam bezawaryjnego jana i miałem bezawaryjną emze.prowadzenie wiadomo-emaza 100kg lzejsza :buttrock:

ogolnie do szpanu i turystyki-junak,do miasta emza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

wedlug mnie o wiele lepszy jest junak moze osiagi ma gorsze ale ma o wiele ladniejsza sylwetke bardzo dobrze trzyma sie drogi ale niestety jest to motocykl ktory ma juz dobre pare latek i zawsze moze sie cos przydarzyc zaleznie jak wykonany jest remont a co do osiagow jasio wcale nie ma kto wie jak slabych na nasze drogi to spoko

a i jeszcze jedno jesli junak jest w dosc duzym stopniu orginalny to ani sie nie zastanawiaj takie jest moje zdanie ale naprawde trzeba kochac ten motocykl bo moze czasem sie owkurzac hehehehehehe

 

a jesli kupujesz to musisz wiele rzeczy sprawdzac zaczynajac od ramy swiatel i silniczka

 

 

pozdr tomek gans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...