Skocz do zawartości

Gotowanie nieoryginalnych tłoków w oleju


kobuz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ,może po prostu kolega MOC ma prawo nas krytykować ,bo:

1) jest starszy

2)ma dość duży przebieg na forum

3)już taki się urodził :D

 

Nie ma co panowie ,alejednak należy trzymać jakiś poziom. Nie pozwólmy się zaliczać do grupy suszarkowych lamerów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bueheh, a ten sie znowu dojebał .....Ty sie wiecej do ludzi dopierdalasz niż jakies rady dajesz! A te twoje minki przy postach juz sa denerwujace.. Nie bede wiecej odpisywał na twoje głupie posty, natomiast bede je ignorował:P i wszystko na temat.

Pozdrowienia dla "prawie jak mechanika".......

 

Kobuz jezeli cos wiesz to pisz natomiast wszelkie posty brane z ksiezyca badz tez z sadzawki beda napietnowane, nie po to jest forum zeby ludzi wprowadzac w blad swoimi wymyslami, lecz po to zeby sie mogli czegos dowiedziec, wiec swoje "dobre rady" zachowaj poprostu dla siebie, jezeli w temacie nie masz nic madrego i ciekawego do powiedzenia...

:D

 

 

P.S.

Apropos minek to sa super :D

Edytowane przez MOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest starszy i ma wiekszy przebieg, ale co po jego przebeigu skoro wiekszosc przebiegu jego postów to krytykowanie a nie rady:D

A to że ktos jest starszy to wcale nie znaczy że madrzejszy. Nie chce sie chwalic czy cos.. ale uważam sie za dobrego mechanika, przynajmniej jesli chodzi o 2T i sprawy elektroniczne, a jesli cos żle napisze to znaczy że sie myle.. (człowiek ma prawo sie myslic.). tak wiec ktos powinien mnie poprawic, no ale nie zaraz piepszyc że mam teorie z ksieżyce czy cos w tym stylu.. Jesli ktos od razu beszta to znaczy że jest chamem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest starszy i ma wiekszy przebieg, ale co po jego przebeigu skoro wiekszosc przebiegu jego postów to krytykowanie a nie rady:D

A to że ktos jest starszy to wcale nie znaczy że madrzejszy. Nie chce sie chwalic czy cos.. ale uważam sie za dobrego mechanika, przynajmniej jesli chodzi o 2T i sprawy elektroniczne, a jesli cos żle napisze to znaczy że sie myle.. (człowiek ma prawo sie myslic.). tak wiec ktos powinien mnie poprawic, no ale nie zaraz piepszyc że mam teorie z ksieżyce czy cos w tym stylu.. Jesli ktos od razu beszta to znaczy że jest chamem.

 

 

Ja wcale nie mowie ze jestes zly :buttrock: tylko czasami jak napiszesz posta odnosnie swoich teori to moze czlowieka zatkac...

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ,może po prostu kolega MOC ma prawo nas krytykować ,bo:

1) jest starszy

2)ma dość duży przebieg na forum

3)już taki się urodził :buttrock:

 

Nie ma co panowie ,alejednak należy trzymać jakiś poziom. Nie pozwólmy się zaliczać do grupy suszarkowych lamerów :biggrin:

Hmmmmm ....troche trudne te pytania,.......a innego zestawu nie masz, co mozna wygrac..? :D

No dobra stawiam na .......................................3)juz taki sie urodził

 

iii jak..........wygrałem ????????:buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz ten tłok wegierski i nie marudz :icon_mrgreen: ja u siebie w mz tez mam wegierski i zrobilem juz jakies 400 km i nic nie puchnie nawet przy sporym przekraczaniu predkosci obrotowej silnika przy docieraniu :icon_mrgreen: zamiast 4500 nawet do 6500 -7000 i jest gicik :) a tlok dalej jak nowy i pierscionki dalej zero luzu na zamkach ;) :icon_mrgreen: to sie nazywa sprzet ;) :icon_mrgreen:

 

Dopisane :

Aha bym zapomnial, jesli ten tlok sie swieci jak psu jaja to jak najszybciej o nim zapomnij, a jesli jest matowy to bierz :)

Edytowane przez RuDeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA, tu sie z toba zgodze RuDek;) Jak tylko widze że tłok sie swieci jak psu jaja, jak te gówna produkowane prywaciarsko do WSK 125 i do rometa i sprzedawane na allegro to w życiu takiego tłoka nie kupuje! to sa badziewia jak cholera.. Jeszcze nigdy nie założyłem nieoryginlanego tłoka.. A z Pannonia mam problem bo oryginału nie idzie dostac.. nie chodzi nawet o cene, bo nawet jak by kosztował z 200zl to da sie zebrac i wydac.. no ale nie idzie dostac cholernego oryginału. A temat ten założyłem z tego powodu że ten tłok który mam zamiar kupic jest "podobno" Wegierski a nie napewno... Jak bym miał pewnosc że jest z Wegier to bym zakładał i smigał:icon_mrgreen: A nie bawil sie w gotowanie itp..

Wiadomo że na Wegrzech też moga robic prywaciarskie gówna, ale jakos im bym bardziej zaufał niż tym naszym prywaciarzom.. co to niby ich produkty spełniaja normy unijne.bueheheheh;)

Cuż innego mi pozostaje..kupic ten "niby" Wegierski i sprawdzic jak sie spisze;)

Pozdrowionka dla CIebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...