Skocz do zawartości

Skuter


S?AWO-CBR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sam mam skuter i chce go sprzedac... bo kupuje moto z biegami jakąs NS-1, albo TZR... skuter to tak troche dziwnie... ale powiem żebyś nie kupywał chinczyka, tylko jakąś markę która jest sprawdzona na rynku... czy to europejska czy japońską... nie będzie problemu z częściami i serwisowaniem.... tuning 50 to tak trochę nie bardzo sprawa, z kumplem wsadzaliśmy do areoxa cylinder 80 cm... to teraz się ciągle psuje i zmniejsza się żywotność... trzeba by było złożyć wytrzymalszy wał... tłumnik jak najbardziej... ostatni zaciekawły mnie kostki zapłonowe i przeróbki w elektryce... ale dobre firmy i profesjonalny sprzęt do tego nie jest tani... a 125 to już inna bajka... większa pojemność to więcej frajdy, ale nie miałem okazji jeżdzic skuterem 125 cm... to tyle... ty decydujesz>>>>> :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i klasa 125 to jeszcze chory przedial w polsce bo bardzo malo klientow na to jest, bo albo ktos kupuje 50 albo ponad 250, ludzie z prawem jazdy A napewno nie kupia skutera 125 ylko jak juz chca skuter to 400, a bez prawka to 50. 125 to taki niby dla 16 latka ale wiekszosc woli poczekac te 2 lata i smigac juz normalnym. Dlatego nie kupowac 125 bo sie tego pozniej nie sprzeda. Sam mialem 125 bo sie ojciec uparl i wiem jak ciezko bylo to sprzedac. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad jeździł Keeway'em i po niecałych 1000 km postanowił że ta maszyna jest zasłaba i przesiadł sie też na Keewaya z 2003 125 4T chyba z 5000 zł ale nie dam sobie głowy uciac :icon_mrgreen:.

Jeździ i jest bardzo zadowolony!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubie kosiarkowych motorowerkow, niech twoj kolega lubi lepiej jakiegos porzadnego nie automata. Za 3k zł masz już porządne rg80 co prawda 80ccm ale idzie na 50ccm rejestrowac.

 

Odradzam jakieś chińskie ludojady kupować lepiej wziąć już japońce. Co prawda za te pieniądze nie dostaniesz extra towar ale suzuki u mnie w salonie niedaleko skuterki 50ccm sa juz kolo 3200zl najtanszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...