Skocz do zawartości

"Hubal" 16-18.06


grasser
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tu jest plan imprezy dla zainteresowanych

 

plan imprezy wygloda mniejwiecej tak...

 

dzis od 17 do 24 koncerty

 

Sobota

 

9:00 pobudka

10:15 wyjazd na parade

11:45 postoj na rynku w jasle

12:30 powrot z rynku na zlotowisko

15:00 zawody sprawnosciowe

17:00 koncerty rockowe

20:00 rozdanie nagrod

20:30 dalszy ciag koncertow (do 24:00)

00:30 MIS MOKREGO PODKOSZULKA

1:30 cisza nocna

 

Niedziela raczej bez atrakcji o 12:00 zwijaja impreze

gdzies wtrakcie calego zamiesania ma byc pokaz samochodow terenowych i "Wiele innych atrakcji" :]

 

 

 

orientuje sie ktos co oznacza ze "wstep dla mieszkancow do godziny 22" po czym maja oni opuscic teren zlotowiska ? mieszkam w jasle wiec zbedny mi bilecik za 30 zl z miejscem namiotowym i parkingiem a mimo to jednak bym zostal na cala impreze :]

 

PS. Jakis forumowy znak rozpoznawczy ? :]

Edytowane przez grasser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/IV-Ogolny-Zl...ale-t49177.html meine temat.

 

Otóż jest tak, wstęp dla ludu ,jakbys chciał wejść a nie masz motocykla to płacisz 5 zeta. przynajmniej dzisiaj, nie wiem czy to na 3 dni czy jak. ja już byłem tam koło 15 dziś, ale mało ludu było jeszcze.

do 22 można być tam, tak jak i w tamtym roku było, bo puźniej był miss mokrego podkoszulka tylko dla motocyklistów, hehe. w tym roku zapewne tak samo. hehe, forumowy znak, to nie wiem jaki, hehe żółte naklejki na plecach :banghead: bo mam ich jeszcze troche, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm :] cos sie wykombinuje :] jak mi kaza wyjsc to ide na waly z lornetka :banghead:

 

i sorry za dublowanie tematu ... tamten jakos mi umknal :/

 

co do pytania z kad nazwa HUBAL to z tego co mi wiadomo Henryk Dobrzański "Hubal" wlasnie z jasla pochodzi :]

 

 

moj znak rozpoznawczy to zdezelowany sowiet marki ural :]

 

huh ... zadnego z forumowiczow nierozpoznalem :] po pierwszym dniu wrazenia niezle. piwo 3.50 zl :banghead: organizacja niezla. coprawda malo ludzi wczoraj bylo ale dzis prawdopodobnie sie to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, parada była godzine wcześniej. i nie wyjechali z mosiru na parade, tylko przyjechali na rynek, tam poczekali do 11 cos nie pamietam ktora dokladnie byla i wtedy pojechali na parade. tez sie zdziwilem jak mi brat dzwoni ze nagle ekipa cała na rynek sie zjezdza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wszedlem na rynek minute po tym jak sie zwineli :/ z tego co mowil jeden z organizatorow to moze byc ostatni zlot w jasle jesli im sie niezwroca koszty organizacji tego wszystkiego... co jest zreszta calkiem prawdopodobne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było by szkoda. bo za 2 lata bede mial dopiero moto na asfalcik, jak dobrze pujdzie. a pasuje zeby w jasle jakis zlocik był. taki swojski klimacik , hehe

a nie lepiej śmignąć gdzieś na jakiś zlocik oddalony 200km ? namiot, piwo i te sprwy :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...