Skocz do zawartości

Chcialem sie pochwalic Suzuki GS 500 E :)))


Adam8888
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem dwa dni temu Suzuki GS 500 E

Bardzo mi sie nim fajnie jedzi:)

Juz lecialem nim 150KM w dwie osoby:)

Kupiłem GSika po NSR i mnie bardzo zaskoczył pewnie przesto ze ma 48KM i juz 4 suw

Chcialem zamiescic fotke ale nie wiem jak :/

Sprzęt jest kupiony od gosci z tarnowskich gor

Czyli jest z niemiec

94r dalem za niego 5300zł przebieg 33tys.

Wszystko chodzi jak nalerzy i wyglada jak z salonu

Dzis sobie tak lecialem dosc dlugo 140KM w 2 osoby moze z 10 KM i sa troche opory wiatru i mnie boli szyja :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem dwa dni temu Suzuki GS 500 E

 

Juz lecialem nim 150KM w dwie osoby:)

Kupiłem GSika po NSR i mnie bardzo zaskoczył pewnie przesto ze ma 48KM i juz 4 suw

Chcialem zamiescic fotke ale nie wiem jak :/

Sprzęt jest kupiony od gosci z tarnowskich gor

Czyli jest z niemiec

94r dalem za niego 5300zł przebieg 33tys.

Wszystko chodzi jak nalerzy i wyglada jak z salonu

Dzis sobie tak lecialem dosc dlugo 140KM w 2 osoby moze z 10 KM i sa troche opory wiatru i mnie boli szyja :/

 

Gratuluje udanego zakupu. Podciagnij sie lepiej z jednostek miar. Predkosc podaje sie w km/h (kilometry na godzine) odleglosc w km (kilometry), a moc silnika w KM (konie mechaniczne).

 

Zawsze zastanawiaja mnie przebiegi uzywanych motocykli...Prawie nigdy nie siegaja 40000 km. np. w Twojej GS-sie nie wychodzi to nawet 3 tys. km na rok... W przeciagu miesiaca, dwoch przeciez takie przebiegi sie robi. W przeciagu zimy od listopada do marca mi wychodzi ponad 2 tys. i to rusem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze zastanawiaja mnie przebiegi uzywanych motocykli...Prawie nigdy nie siegaja 40000 km. np. w Twojej GS-sie nie wychodzi to nawet 3 tys. km na rok...

Za czasów licealnych nawijałem ok. 3000 km rocznie na koła roweru (szosowego). :wink:

 

 

W przeciagu miesiaca, dwoch przeciez takie przebiegi sie robi. W przeciagu zimy od listopada do marca mi wychodzi ponad 2 tys. i to rusem...

Kiedyś przejechałem motocyklem 5000 km w ciągu dwóch miesięcy. W zimie nakręcam jakieś 1500-2000 km skuterem.

 

Jaki z tego wszystkiego wniosek? Deklarowanym przez sprzedającego przebiegiem nie należy za bardzo się sugerować, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo, że mamy do czynienia z oszustwem szytym grubymi nićmi.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Zgadzam sie, ze z takim a nie innym przebiegiem nie nalezy sie sugerowac, ale tez i bez przesady. Niemcy to jest troche inna mentalnosc niz my. Dla Polaka, jak juz sobie taki kupi motocykl, jest on wszystkim. Jest zamilowaniem, hobby i srodkiem transportu. Kto nie lubi jezdzic, po prostu motocykla nie kupuje. Przynajmniej do tej pory tak bylo - teraz sie to zwolna zmienia.

Do czego zmierzam. W Niemczech mozna znalezc mnostwo motocykli, ktore zostaly kupione jako kaprys, zabawka, oderwanie od codziennosci na weekendy. Sprzet, ktory wyciaga sie cztery razy w miesiacu i robi runke wokol komina...

Dlatego nie nalezy wszystkich sprzetow z Niemczech z malym przebiegiem traktowac z zalozenia, ze ich przebieg jest nieprawdziwy. W zasadzie rzut oka na na opony i tarcze hamulcowe rozwiewa watpliwosci :wink:.

Ale faktycznie dziala to tez w druga strone. Niemcow, jako narod bogaty, stac na jezdzenie. Wiec jak juz ktos lubi motocykle, to potrafi trzaskac kilometry jak popieprzony po tych ichnich autobanach :biggrin:. Moja Honda trafila na takiego, ktory kupil moto w lutym, w marcu (zimie!!) mial juz 1300km, w maju 6000km, a sierpniu 12000km :biggrin:. W 6 miechow 12tys.km!! Po czterech latach zycia Honda miala 43tys.km nakulane...

 

Pozdro

 

PS

Gratuluje zakupu :flesje:. Oby sluzyl Ci dlugo.

A jak wrazenia z panow z Tarnowskich Gor? Niech zgadne - wydechy w moto masz swiezo pomalowane na czarny mat :)?

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moje gratulacje :wink:

Tylko jeździj spokojniej, wiem ze to moto poleci tyle i nawet więcej

ale hamowanie w dodatku z dwiema osobami to już mała sztuka zwłaszcza

z tej prędkości.

Zycze zadowolenia i bezawaryjności.:biggrin:

 

A z tymi przebiegami to tak jak Strom 007 pisze, mnie też to zastanawia

juz pisałem na tym foru na ten temat.

Ja akurat nie wieże w takie przebiegi !!!

Sam aż tak duzo nie jezdże a wychodzi w sezonie średnio 6 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goscie z tarnowskich sa wporzadku

Tłumnik mam jak nówka bez zadnych rys i nie jest matowy tylko sie swieci :wink:

Dzis wlasnie podszpanowalem lancuch i nasmarowalem go

Wlasnie nie ma odblaskow zadych na bokach i nie wiem czy przejdzie przeglad bo dzis wlasnie jade zarejestrowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie nie ma odblaskow zadych na bokach i nie wiem czy przejdzie przeglad bo dzis wlasnie jade zarejestrowac

Mój GS też nie mial odblasków żadnych na bokach i spokojnie przegląd przechodził także nie powinieneś się tym przejmować.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumnik mam jak nówka bez zadnych rys i nie jest matowy tylko sie swieci

Chodziło o wydechy przy garach, że są odmalowane. Ja tez od nich kupiłem i były odmalowane. A sam tłumik się błyszczy, bo jest to nikiel/chrom*

Odblasków też nie mam i przeszedł przegląd.

 

*wybrać odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...