Skocz do zawartości

KMX DT DR


Rekomendowane odpowiedzi

zamiast sie klocic to idzcie chlopaki pocwiczyc jazde, a nie ktory motor lepszy

dobry jezdziec i na dt by wam pokazal jak sie jezdzi

 

był u mnie takowy na seryjnej sendzie ;)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo- święte słowa ;) .

To że MTX jest mocniejszy od DT to smiech na sali, ale nie ma co sie wyzywac z osoba ktora to pisze poniewaz 90% DT'tek w tym kraju jest zablokowanych.

Ja bym brał TS'ke. nie ma wiekszego problemu z dostępnościa, czesto zdarzaja sie okazje i tym motocyklem sie jezdzi naprawde miło. Jakis gorszy od KDX'a wcale nie jest.

Dt IMO dyskwalifikuje nawet nie waga tylko przednie zawieszenie. Wg.mnie jest po prostu tragiczne... Każdy korzeń i wiekszy wyboj trzeba brać na tylne koło,.

Ostatnio sie dowiedzialem ze z WRE tak kolorowo nie jest bo np. nie ma zamienników korb. JEst tylko orginał za 700zł :|

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sie dowiedzialem ze z WRE tak kolorowo nie jest bo np. nie ma zamienników korb. JEst tylko orginał za 700zł :|

PZDR

 

ale wtedy co ci o tym pisałem że lipa z ta korbą jest, zapomniałem dodać że pisałem kiedyś do adama87, i on napisał mi że da rady załatwić korbe zamiennikową tyle że do WR 125, ale powinna spasować bo chyba w tej kwestii akurat silniki wre i wr sa jednakowe. Niech ktoś oprawi jak żle pisze... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A co sądzicie o takim sprzęcie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M228015

Ile to będzie miało koni po całkowitym odblokowaniu? Byłby to mój pierwszy motor. Szukałem jakiejś husqvarny WRE lub WR ale nie bardzo moge coś znaleźć. A ten mi by pasował ponieważ cena nie za duża, młody rocznik no i najważniejsze jest to że to w moim mieście jest ten motor. Dobre to będzie?

 

Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy motor jak najbardziej w porzadku. Nauczysz sie na tym jezdzic do porzadku i przesiadziesz na cos mocniejszego :banghead: A takie slabe to tez znowu nie jest... Niby 22km tylko ale tez slyszalem,ze wiecej ma... Jakby nie patrzec calkiem przyjemny motorek :icon_mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego z 2001 roku.

Jest po odblokowaniu i usunięciu zbędnych elementów.

Nawet daje to redę. Wsumie jeżdżę nim po leśnych drogach i na torze motocrossowym w Głogowie.Drogi publiczne omijam, bo kupiłem go z zaginionym „brifem” za śmieszne pieniądze. Wcześniej miałem mtx 125 z 90 roku i kawa lepiej idzie.Szwagier posiada kx 250 to dopiero daje rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...