Skocz do zawartości

Przerażający wypadek


Emiloko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten filmik to akurat niezłą ściemą zalatuje, ale i tak ... :wink:

Prawda jest taka, że mało kto wyobraża sobie skutki zderzenia z niewielką przeszkodą nawet przy "małych" prędkościach typu 60km/h. Jeśli kilka filmików zadziała na ludzką wyobraźnię, to jestem za takimi filmikami.

 

ps. Kiedyś znajoma mi klarowała, że motocyklista to ma przerąbane, bo jak np. wpadnie w pieszego z prędkością 120km/h, to się wywróci i strasznie poobciera, a pieszemu to nic się nie stanie. Gdyby jej pokazać filmik z uderzeniem moto w człowieka (np. ten, gdzie motocykl rozrywa na pół gościa z obsługi technicznej toru), to by dopiero coś niecoś pojęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak on tego nie zauważył ?

Bardzo łatwo. Gdyby spojrzeć na taka ciężarówkę od boku to widzimy ze cos z niej wystaje, ale będąc za nia widzimy dużo mniejszy punkt i często nie jesteśmy w stanie oszacować ile wystaje on z pojazdu właściwego. A filmie hardcore...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było kiedyś ale to że ludzie umieszcają tu takie filmy jest słuszne to ostrzeżenie opraz znacznie bardziej działa na nas niz jakis artykuł w gazecie... a o to chodzi by nie popełniac tych samych błędów

w pelni sie zgadzam z kolega mierzwa2 takie filmiki dzialaja jako osrzezenie sam bede od tej pory uwazal na ciezarowki z dziwna zawartoscia, podobny filmik byc moze mnie uratowal przed powazna gleba zawsze myslalem ze palenie gumy jest dziecinne proste dopuki nie zobaczylem filmiku jak gosc niechcacy odpuscil troszke gaz a potem znowu odkrecil efekt byl taki ze go wyrwalo do gory i rozwalil przy tym drugiego teraz do palenia gumy podchodze z respektem ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...