Skocz do zawartości

Skrzynia Biegów do Dniepra


mareczek804
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym potrzebował alternator, bo prądnica mi daje tylko 65W więc w nocy w lesie nic nie widać.. ale z czasem sobie kupie wózek i pare dupereli..

 

 

Bez dyrastycznych przerobek nie zamienisz pradnicy na alternator. Latwiej zalozyc pradnice od malucha - mniej roboty i nie niszczysz bloku silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym "mechanikiem" to bez jaj. caly czas sie ucze, ale tak sie nie moge nazwac.

 

marek mam "inny" warsztat opanowany bardzo dobrze :biggrin:

 

MOCu wszystko wiedzacy :biggrin: ty zdaje sie wiesz co mam na mysli? :wink:

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak dyfer to i koło, a co się z tym wziąże, trzeba podnieść motor.. jak podniesiesz motor na 5s to moge Cię nosić do końca życia..

 

Po co motor chcesz podnosic ? Stawiasz na centralnym i wyciagasz kolo - powinno wyjsc tak na styk - zaleznie od opony (ewentualnie mozesz pod centralny podlozyc jakas deske i wtedy postawic lub tez stanac gdzies nad przepascia - pomyslow jest wiele). Przod przewaza i dupa stoi w powietrzu, wiec w czym problem ? Na zdjeciach widac ze skrzynie masz uralowska, krotka wiec problemu z wyciagnieciem nie powinno byc.

Troche checi i zapalu, a mniej teoretyzowania.

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natura wyselekcjonuje najtwardszych zawodników :biggrin: . Na upartego sam bym skrzynię z mojego Urala wyjął. Najpierw zdejmujesz koło, potem dyfer, potem możesz silnik w ramie przesunąć do przodu, zdejmujesz gumę z przegubu, trzy nakrętki i jedna śrubka i skrzynia wyjęta. Uważaj na tę laskę od sprzęgła coby nie pogiąć. Fsjo. A że się przy tym natyrasz, napicisz, ubrudzisz, naprzeklinasz... To już jest inna, właściwa strona medalu :wink: . Ino twardzi jeżdża ruskami :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...