Skocz do zawartości

Szukam i szukam i znaleźć nie moge..


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz inaczej na to patrze , otworzyłem oczy na czterosuwy.. może lepiej może gorzej , gorzej z tym , że nie mam poprostu na czym jeździć teraz.. Ale wierze , że po kupnie 4takt mi to wynagrodzi.. :biggrin:

 

A nie ma czeskich giełd internetowych typu mobile.de ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.TipMoto.com to jest czeskie tak mi sie wydaje :biggrin:

Miałbyś moto z TIPA Ekstra!!! :biggrin: Czemu tak nagle z Czech? Zawsze wszyscy ściągali z Niemiec :wink:

http://www.tipmoto.com/inzerat.php?tid=29558&fid=

Chyba o to ci chodzi. A swoja drogą jaka tam jest waluta? Ile by ten KLX kosztował na nasze?

Edytowane przez Benek14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.500 k , tylko raczej nie dogadam sie z gościem telefonicznie. I nie znam miejscowości.. Nic nie wiadomo. Dobra strona tylko chodzi o to , że mało informacji na poszczególnych aukcjach.. hmm.. ale to wkońcu KLX :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, myśle, że idzie się dogadać! Często bywałem na Słowacji i nie było problemu. Do dziś pamietam jak kupywałem lody gałkowe na "davki" :wink: 6500 to chyba dobra cena jeśli z moto wszystko w porządku. Chętnie bym się dowiedział czy lepiej kupić KLX 250 czy 300? Czy one różnią się tylko tymi paroma kucykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbyś moto z TIPA Ekstra!!! :biggrin: Czemu tak nagle z Czech? Zawsze wszyscy ściągali z Niemiec :wink:

ja zawsze glosilem zasade ze crossowki kupuje sie u czechow.czechy to bogaty kraj i jezdzi w nim bardzo duzo zawodnikow ktrorzy jak wiadomo nie oszczędzają na częsciach.tyczy sie to takze innych motocykli ternowych enduro,hard enduro etc.Czechy to taka mala,ternowa,motcyklowa Ameryka :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się dowiedział czy lepiej kupić KLX 250 czy 300? Czy one różnią się tylko tymi paroma kucykami?

kiedys na szlaku spotkałem kolesia na KLX 250 i tak sobe razem jezdzilismy. Koles opowiadał mi ze przesiadł sie z CR 125 na ta 250 i mówił ze przebolec tego nie moze bo ten motor jedzie jak motorower a ze jego brat ma taki sam tylko 300 i ze jest o niebo lepszy. Mozliwe ze oprucz pojemnosci zmieniło sie cos jeszcze np. zapłon.. Ale to tylko tak gdybam bo nie wiem. W kazdym razie jak KLX to 300 :-) takie jest moje zdanie.

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej huski TC610 to nie da sie przestawić rozrządu??? kiedyś czytałem coś o WR450 i tam było napisane że można przestawić rozrząd tak żeby chodził jak YZ450 i wzmocnić moto. da sie tak zrobić w tej husce??? ja też bym chciał sobie taką zakupić po DT125, tylko do jazdy enduro a nie po torze. Jak tam jest z remontami ??? taka 600ccm to powinna chyba długo bez remontu przelatać, co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha TC 610 na pierwszy motocykl. Niezłe jaja. Takie "dławienie" motocykla mija sie z celem, jakbyś wsiadł na chociażby 400 to by zrobiło z Ciebie miazge. Na początek enduro 125 2T/ 250 4T i to bedzie mocna maszyna. Co do tego że ciężko znaleźć dobrą oferte - wiem bo sam szukam, ale polecam niemieckie fora dyskusyjne o tematyce mx i en, ja na takim znalazłem maszyne, po którą mam zamiar jechać. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...