Skocz do zawartości

Potrzebuje porady


Spart70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak bedziesz we wrocku daj znac ...Czegos ci popszukamy i zalatwimy jakis nocleg niedalego centrum ... odezwij sie na pw to sie ugadamy wczesniej.. Jest jedne camping niedalego centrum ...

ul. Na grobli . Stamtad masz jakies 2 km do panoramy .

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak chcecie zjeść coś fojnego, to polecam:

http://

http://www.chlopskiejadlo.com.pl/

jadąc Zakopianką po prawej stronie. :biggrin:

 

 

OOO super po pizzy i spagetti chetnie sprobuje polskiego jadla i to w jakim klimacie , fantastycznie dzieki.

 

Panowie na to specjalnie tam pojade

 

http://www.chlopskiejadlo.com.pl/site/menu...zony_golen.html

 

:clap: :cool: :wink: ;)

Edytowane przez Spart70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy - masz tam udziały, że tak polecasz? :cool:

Moim zdaniem o niebo lepsza knajpa to Ogniem i Mieczem. Jeden lokal jest w Podgórzu i on jest dość drogi, a drugi w Głogoczowie przy Zakopiance, czyli zaraz obok Chłopskiego Jadła. Ceny podobne do ChJ, a jakość potraw i sprawność obsługi o 2 klasy wyżej :biggrin:

Zarówno w ChJ jak i w OiM byłem już kilkanaście razy :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey!

Podepne się do tematu, pytanie odnośnie opisywanej trasy: Czy w końcu nasi wspaniali drogowcy ukończyli odcinek A4 od granicy zachodniej do Wrocławia?? W zeszłym roku jak tam wjechałem rozpędzony po kilkugodzinnej jeździe niemieckimi autobahnami to myślałem że się wyłożę :clap: :biggrin: od razu musiałem zredukować prędkość o dobre 60 km/h

 

Sorry za nieco offtopic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy - masz tam udziały, że tak polecasz? :)

Moim zdaniem o niebo lepsza knajpa to Ogniem i Mieczem. Jeden lokal jest w Podgórzu i on jest dość drogi, a drugi w Głogoczowie przy Zakopiance, czyli zaraz obok Chłopskiego Jadła. Ceny podobne do ChJ, a jakość potraw i sprawność obsługi o 2 klasy wyżej :biggrin:

Zarówno w ChJ jak i w OiM byłem już kilkanaście razy :flesje:

 

Udziałów niestety nie mam :biggrin:

ChJ odkryłem przypadkiem jadąd w zeszłym roku w góry.

A mieszkam na Dolnym Śląsku. Przy następnej wizycie wybiore Ogniem i Mieczem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udziałów niestety nie mam :wink:

Ja też nie mam i żałuję, bo firmę właśnie sprzedano sieci Sphinx za podobno 27mln pln :biggrin:

Nieźle jak na 2 knajpy i dobre logo :biggrin:

 

Ogniem i Mieczem to jeszcze młoda knajpa i ekipa się solidnie stara. Zobaczymy jak długo.

 

pozdróweczki i szerokiej drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey!

Podepne się do tematu, pytanie odnośnie opisywanej trasy: Czy w końcu nasi wspaniali drogowcy ukończyli odcinek A4 od granicy zachodniej do Wrocławia?? W zeszłym roku jak tam wjechałem rozpędzony po kilkugodzinnej jeździe niemieckimi autobahnami to myślałem że się wyłożę :flesje: :biggrin: od razu musiałem zredukować prędkość o dobre 60 km/h

 

Sorry za nieco offtopic

Informacja na ten temat morze być ważna dla Spart'a70

A4 od granicy zachodniej do Wrocławia może nie cała, ale w większości to jeszcze nie autostrada a droga jednopasmowa z zakazem wyprzedzania. Ok.150km przed wrockiem zaczyna sie nowa nawierzchnia.

 

 

Ja też nie mam i żałuję, bo firmę właśnie sprzedano sieci Sphinx za podobno 27mln pln :)

Nieźle jak na 2 knajpy i dobre logo :biggrin:

 

Ogniem i Mieczem to jeszcze młoda knajpa i ekipa się solidnie stara. Zobaczymy jak długo.

 

pozdróweczki i szerokiej drogi

No w tym roku chyba nie spróbuje jak tam smakuje,

bo pewnie wyrusze w innym kierónku...

Ale dzięki za namiary bo wszystko sie może zdarzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...