Skocz do zawartości

nauka triqw


filon89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprostu mnie Rozwalił twój temat oraz twoje pytania. Po pierwsze strzelanie z wydechu bym do triku nie zaliczył, po drugie Palenie gumy? zależy jakie!. Zacznijmy od strzelania aby wykonać ten "trik" (hahahaha) są dwa sposoby. Pierwszy to z gazu musisz trzymac obroty w granicy 5 tys lekko odpuscic i gwałtownie dodać wtedy strzeli ci z wydechu (tylko po co???) kolejny sposób to trzymasz wysokie obroty i momentalnie odcinacz zapłon i załańczasz go spowrotem (tylko tak może ci się silnik rozsypać) oczywiście oby dwa sposoby działają tylko w przypadku silników 4T. Co do palenia laczka to też jest pare sposobów palenia gumy jeśli chodzi ci o "preclowskie" to stajesz maszyną na asfalcie wciskasz mocno przedni hamulec oraz przenosisz swoj cięzar na przód maszyny popuszczasz sprzęgło i dodajesz obrotów. Kolejny sposób to Kręcenie kółek podczas palenia (prawdziwych nazw nie podam ponieważ słaby jestem w te klocki i mnie to nie interesuje. Liczy się jazda) lecz on też się dzieli na dwa kolejne triki pierwszy to palenie podczas robienia kolek siedzac na motocyklu a kolejny wygląda podobnie tyle że stoji sie kolo maszyny (i jest łatwiejszy) wszystkich technik palenia gumy ci nie wypisze i nie powiem ci jak co sie robie bo jest ich tyle ze znam pewnie z 1/3 wszystkich technik robienia siwego dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i o to chodziło wreszcie ktoś konktretnie wszystko opisał nie na darmo nazywasz się StreetFighter i masz miano podwórkowego kaskadera =] poszukałem dokładniej zaczerpnołem wiedzy u stunterów i mam :

 

JAK STRZELAĆ Z TŁUMIKA

 

 

 

Strzelanie w 2 takcie

 

-wystarczy opóźnić zapłon alba wzbogacić mieszankę śrubą od regulacji gaźnika

 

-w dwusuwie trzeba wkręcić silnik na 3/4 obrotów i tam trzymać. Chwile po tym odciąć zapłon. jak obroty spadną do około 1/2 wtedy włącz zapłon ciągle

trzymając gaz!!! w przypadku wsk itp. wychodzi około co trzeci, czwarty strzał.

jest to lepsza metoda o d tych poprzednich, gdyż nie ingerujesz w zapłon ani

regulacje gaźnika.

 

- jeśli masz w dwusuwie dostępny rozrusznik elektryczny to możesz

nim popykac na włączonym zapłonie ale na zgaszonym silniku. Tak wciskaj na ułamki sekundy aby silnik jeszcze nie zdołał zapalić a za czwartym razem

trzymaj aż odpali i samoczynnie strzeli.

 

no może nie jest to wyszukany trick ale mi się podoba dzieki wielkie za wskazówki :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

-w dwusuwie trzeba wkręcić silnik na 3/4 obrotów i tam trzymać. Chwile po tym odciąć zapłon. jak obroty spadną do około 1/2 wtedy włącz zapłon ciągle

trzymając gaz!!! w przypadku wsk itp. wychodzi około co trzeci, czwarty strzał.

jest to lepsza metoda o d tych poprzednich, gdyż nie ingerujesz w zapłon ani

regulacje gaźnika.

 

 

 

tym sposobem w szkole rozwalali piły spalinowe a dokładnie tłumiki :icon_twisted: na 3 pruby 3 tłumiki rozwalone, niestety kurs pilaza zakoczylismy ... ale w motorze bym tak raczej nie strzelał z tłumików ...Pozdrawiam

Edytowane przez dr.puniszman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-w dwusuwie trzeba wkręcić silnik na 3/4 obrotów i tam trzymać. Chwile po tym odciąć zapłon. jak obroty spadną do około 1/2 wtedy włącz zapłon ciągle

trzymając gaz!!! w przypadku wsk itp. wychodzi około co trzeci, czwarty strzał.

jest to lepsza metoda o d tych poprzednich, gdyż nie ingerujesz w zapłon ani

regulacje gaźnika.

tym sposobem w szkole rozwalali piły spalinowe a dokładnie tłumiki :icon_twisted: na 3 pruby 3 tłumiki rozwalone, niestety kurs pilaza zakoczylismy ... ale w motorze bym tak raczej nie strzelał z tłumików ...Pozdrawiam

Ale dla czego niestey? Przynajmniej dobrą zabawe mieliście. Pozdro w szczególności dla leśniqw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja wiem jak sie strzela z wydechów w 2T :banghead: Zalewasz moto, a potem kopiesz, kopiesz i jak pierdyknie.... :banghead: Cała okolica się patrzy.... z politowaniem :banghead:

 

 

No i masz ogień który widziałeś na choperze :banghead:

Strzelanie z tłumika to mi się bardziej z wsk-a właśnie kojarzy...

Jak czyściłem kiedyś tłumik w wsc-e z rdzy i innych nieczystości to zalewałem rozpuch albo benzyne i podpalałem wtedy dopiero strzela... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Kolego (nie jestem stunt manem :notworthy: ) ale madmax to chyba znaczy rolling burnout.

Cala filozofia to przeniesc ciezar na przednie kolo ile sie da i wbic 1 lub 2 bieg (zalezy od mocy silnika) odkrecic manetke i puscic sprzeglo jednoczesnie kontrolujac przedni hamulec.

tu masz przyklad.

 

tylko zeby pozniej twoja Mamusia (albo Ty) nie miala do mnie pretensji ze powiedzialem :)

 

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...