Skocz do zawartości

SD-Enduro and Stunt


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lajtowy film!

Hehehe ale najbarziej to mnie rozbił śmiech tego operatora normalnie ryk lwa jeszce w zwolnieniu dawono sie tak nie usmiałem.

Mógł by by deczko dłuższy i gratuluje techniki!

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtiam.

 

Ni filmik niezły.

Na prawde szkoda tylko, że taki krótki.

Przy tej glebie od razu przypomniaj mi sie filmik z OEM team. :)

A tak poza tym to niezła kąpiel.

 

Pozdr. Magik :icon_question:

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_question: troche sie wnerwiłem ze sie wyrabalem ale za to była kupa zabawy moj biedny rx :banghead: sory za usterki z kaskiem wyglada on jak nie powiem co daszek w lesie mi scieła gałez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dibo czemu filmik jakiś taki krótki :) :?:

Może więcej tej DT80 dajcie :icon_question:

No i oczywiście przecież Ty masz MTX to dlaczego nie pokazujecie ostrej jazdy np. po lesie czy łące. To by było dość fajne- mieszane ze skuterkowymi wyczynami na ulicach.

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pwiem ci tak:)hmm Kolega Od DT80 lata tylko w terenie i bardzo to lubi:)Tak Samo zysio teraz Rxem:) mnie natomiast bardziej kreci stunt i latanie na gumie.A zE mam Enduro zawsze miec chcialem bo uwazam ze wyglada to bardziej Fajnie:)Oczywiscie w terenie tez jezdze z nimi:)teraz troche niebardzo bo mam szosowego laka z tylu:)Kolega od Ktma natomiast jest taki hmmm kupil bo mial okazje w terenie jezdzi ale jak to nie dyskutujemy:)Ale za tydzien wybieramy sie wszyscy w teren gdzies zapuscimy sie dalej i pewnie cos nakrecimy:)Bedą chyba wszystkie enduraki od nas:)plus ETz250:Djak to wypali zobaczymy:)co do jazdy na skutach:)Hmm bez gadki bari jest najlepszy u nas i w powiecie czy dalej zobaczymy na jakis zawodach:)na filmie nic szczegolnego nie pokazal :)ale ja i wy wiemy bo widzieliscie jego film gdzie jezdzi ,,Solo" zo potrafi wiele wiecej:)Jest jeszcze NSR i TZR... ;) Kolega od NSr caly czas trenuje cwiczy..ale zablokowana ciezko to idzie:) z nogami na ziemi na gumie przejezdza juz spore kawalki:PCo do TZR to:PPOwiedzmy iz ten motorek zniszczyl sam siebie:)Zbyt duzo modyfikacji silnika doprowadzilo po prostu do posypki:)teraz jezdzi jak RS50 co najwyzej:PAcz kolwiek na przednia guma czy christy i inne takie sa cwiczone caly czas:)Taki pelnometrazowy film ze wszystkimi i wszedzie..dluzszy i bardziej efektowny mamy zamiar walnoc jakos w polowie wakacji:)jak to wyjdzie to ocenicie juz wy:)a strona ww sie tez juz robi pul roku ;]Ale to nie ja za to dopowiadam tylko pan od srebrnego skutera krecocy cyrkle :banghead: ;) pewnie niedlugo sie pojawi:P A teraz to na wasze filmy czekam!! bo to nic trudnego kazdy to potrafi wystarczy sie zgrac i miec troche checi:)pozdrawiam

 

A tu kontynuacja filmu...obciety ten przypal z Rxem i dajemy ostro na gumie :) Dochodzi DT i NSr ;] mignie tez TZr ;]pzdr :icon_question:

 

http://rapidshare.de/files/22708987/ah_stunt.wmv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Do stuntera13 to nie ma co porównywać :notworthy: Ale i tak jest całkiem super :)

Na pewno jeśli będziecie dalej jeździć w ten sposób to będzie super.

Filmiki i tak super :)

Dibo a nie lepiej kupić jakiegos motóra w stylu MBX albo NSR lub RG i wtedy robić stunt ?

 

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik powiem ci ze jazda scigaczem na kole zawsze uwazana byla za prosta przynajmniej wheelie;p Nie na typu Rs80 czy Rg bo to jest trudna sztuka:) Mbx hmm nie jest za dlugi:)RG juz jedno jest ktore wymiata:)Stunter 13 ma swoj styl.Nie skupia sie zbytnio na trickach whelie stopie itd.Robi triki techniczne,scorpion na baku stanie na siedzeniu itd itp:)pewnie go niedogonie...Niekazdy ma az taki Talent:) My zawsze chcielismy stanac na rowni ze squadem Chelm Riders.Bariemu udalo sie przegonic bez problem tamtejszych skuterzystow..z tego co widzialem na filmach:) Mi jeszcze do kolegi jezdzącego tam Dt125 troche brakuje;]Ale kto powiedzial ze musze sie poddawac:Dwracajac do sprawy enduro w stuncie to jakos lepiej mi sie jezdzi:) a np takie tricki jak ,,christes"(czy jak to sie tam nazywa) jest wiele trudniejsze na enduro ze wzgledu na wysokosc:).Co jak bedzie to bedzie:Psledziliscie moje postepy i upadki..ponad 4 miesiace katowalem Mtxa na gumie zeby przejechac chociaz te 150 metrow:PI doszlem do nwoisku takiego ze katowal bym go kolejne 4 miesiace i mi sie to nieudalo:PMoto trzeba przygotowac najwazniejszy jest Lak z tylu i przelzoenia:PWczesniej jezdzac na drugim biegu wybijalo mnie z rytmu bo moto szarpalo przy odadawaniu gazu nie w pionowej pozycji.Teraz dalem przelzoenia na predkosc.stawiam na gume z 2 i gdy daje gazu lagodnie mi reaguje co nie wybija z rytmu:)Mam rozwalony amor z tylu co zabiera sporo mocy zeby zlapac pion z 2 biegu.

Honda jest wmiare wytrzymala jezeli chodzi o silnik:Pale i tak strasnzie idzie silnik i uklad napedowy:P

Edytowane przez DiboS60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dibio jeśli dobrze Ci sie jeździ w stuncie na mtx to jeździj :notworthy: Nawet to fajnie wygląda :)

A Twój kolega ma może jakies filmiki solo z jazdą na NSR ?

Nie musi być to stunt zwykła jazda nawet żeby była :?:

 

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...