Skocz do zawartości

MGH Grunwald lipiec 2006


Piocho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaa ... pod namiotami ... skąd ja q* wezmę namiot :cool: Ale może tak jak Hubert, jednodniowy numerek ... a może ... parchami :banghead: :icon_biggrin: Tylko dojazd lepiej zrobić na lawecie i dopiero na miejscu odpalić ruskie sprzęty ... Jestem na etapie przemyśleń, jak wymyślę cóś to krzyknę Eureko i dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychu powiedz slowo, a wezme ci namiot. Mam dwa-jeden lepszy, wiec pozwol ze ja go wezme dla siebie, drugi do d... - ten bylby twoj. On jest kiepski, ale jak nie bedzie padalo to w zupelnosci wystarczy tobie i ewentualnemu wspollokatorowi :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam grunwald jest niedaleko mojej miejscowosci jest tu naprawde ciekawie ale tylko na kilka godzin(bitwa) poza tym nic specjalnego ale ok 30 km od grunwaldu odbedzie sie zlot w ostrodzie u papy a jak chcecie nocowac pod namiotem to tam na polach grunwaldzkich nie ma problemow tam wszyscy przyjezdzajacy nocuja w ten sposob

Edytowane przez zoltecek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto jedzie w piatek? Jedzie ktos? Zbychu, mozmy sie gdzies na drodze spotkac. Nie wiem czy to ma logistyczny sens, ale moze ty bardziej jestes obeznany z topografia Polski. Namiot to nie problem - moge ci wziac sprytna dwojeczke :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Galara rusza w sobotę o 8.45 spod znanego nam McDonalda na Pułkowej. Proponuję, aby ci, co chcą jechać w sobotę, pojawili się na tym spotkaniu. Zobaczymy, ilu nas będzie, a grupa się jakaś zawsze stworzy. Postaram się być. Gdzieś około 11.00 wylądowalibyśmy pod Grunwaldem. WIeczorem moglibyśmy się ewentualnie zintegrować z ramolami (przepraszam, geriatrykami) nad kanałkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja CHYBA pojadę, chyba, bo mam małe problemy w pracy.

W związku z nimi mogę wyjechać najwcześniej po 9-tej z Siedlec, czyli w W-wie będę tak około 10-tej.

Pojadę więc sam. I tu pytanie ? gdzie mam Was złapać ? bo pod Grunwaldem będzie kupa ludzi i raczej nie liczę na przypadkowe spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade na Grunwald rtowniez:0.....tylko prawdopodobnie z corka....a co za tym idzie samochodem...

 

Powiedzcie mi lepiej jak mam was tam rozpoznac....bo pewnie chetnie bym podeszla i zagadala...:icon_mrgreen:))))

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bitwa jest na 14 tak?..ja wyjezdzam z pociecha z gdańska okolo 9-10 wiec spokojnie zdazymy i jeszcze bedzie czas, zeby forumowiczow wypatrzyc...No teraz to bede sie w wasze zdjeciowe avatary wpatrywac jak w obrazki,zeby zapamietac te mordki...

 

 

Tak wiec jesli danebedzie sie zobaczyc....to do jutra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...