Skocz do zawartości

Jak poznać forumowicza na zlocie !!!


MARCYŚ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moje samopoczucie naprawdę się przez to poprawi, zwłaszcza że spodziewam się rychłego pogorszenia samopoczucia po jutrzejszym meczu :buttrock:

 

Jestem przekonany że kol. Michał Kaczmar na pewno da radę wymyślić i wkomponować jakiś inny zgrabny napis.

 

Pozdrówka

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umówmy się zatem w sobote( w piątek różnie wiara się pozjeżdza bo robota i inne pierdoły) o 20.00 przy bramie wiazdowej!!!

 

już padł pomysł, żeby się spotkać na V2 - ja jestem za :buttrock:

koszulki forumowej się nie dorobiłam, więc pomysł ze wstążką, skarpetą, naklejkami, albo w ogóle jakiś happening (mogę wyglądać jak choinka :biggrin:) mnie się podoba!

 

Do zobaczyska :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma kropki po forum to nie ma podanego adresu - ale jesli uznacie ze jest zbyt podobny to mozna usunac takze www oraz pl - chcialem aby bylo wiadomo ze chodzi o forum internetowe.

Z reszta z tego co widac niewielu jest chetnych do akcji przyczepienia takiej odznaki - tylko ja z Marcysiem sie poznamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiuałem sie jak tu własciwie poznac na zlocie osobe z która sie rozmawiało na forum lub zauważyc ze ktoś jest forumowiczem, przeciez nie każdy ma koszulke naklejke itp. moze by tak minimalnym nakładem sił i srodków doczepic do lusterka lub innego widocznego elementu mała cienka np. czerwona wstazeczke, nie pas, nie kokartke, ale taka prosta wstazke i od razu wiadomo gdzie jest ktos z forum.

Zróbmy próbe tej metody na zlocie V2.

 

Proponuje rozpisać konkurs na logo Forum i po wybraniu projektu loga przez admina ( radę starszych ) - wyprodukować naklejki, które mozna było by wręczyć na jakimś zlociku np u Starego Sierżanta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozpisać konkurs na logo Forum i po wybraniu projektu loga przez admina ( radę starszych ) - wyprodukować naklejki, które mozna było by wręczyć na jakimś zlociku np u Starego Sierżanta

Albo zrobic samemu ...

 

Wlasnie w zeszlym tygodniu dalem taka propozycje lecz projektu ani widu ani slychu. Postanowilem sam narysowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć, że istnieje i funkcjonuje coś takiego jak logo forum.

Pisząc "funkcjonuje" miałem na myśli głównie to, że jest rozpoznawalne tu i ówdzie, czy jest sens zatem zmieniać dla zmiany? Funkcjonuje na koszulkach, kamizelkach i sam nie wiem na czym jeszce było robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja rysowałem pierwotny wzór loga w formacie bmp ale bodajże Wiewiór przerabiał to potem na jakiś bardziej strawny format.

Zwróć się do Pierzaka(czki) która robiła edycję koszulek, na pewno też ma logo w odpowiednim formacie.

 

Wadera, krótko jesteś na 4um, wszystko już było: różne projekty logo, potem konkurs, wybór wzoru i tak dalej.

No i wiele edycji naszywek, naklejek, koszulek, znaczków itd.

Edytowane przez Browarny

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie czy jest mozliwosc aby ktos majacy dostep do tego logo udostepnil je do sciagniecia i wydrukowania dla kazdego forumowicza ?

Przesłałem Ci na maila logo forum. Jak umiesz, to udostępnij wszystkim, bo ja nie wiem jak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...