Skocz do zawartości

VTX wydechy+hypercharger, dynojety


Maar79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pytanie jest następujące czy ktoś z Was instalował w maszynie jednocześnie hypercharger i głośne wydechy?

 

Mam dylemat ponieważ w zestawie z chyperchargerem są odpowiednie dynojety ale czy te same powinny być zainstalowane jeżeli dołozymy jeszcze wydechy ?

 

Przy okazji zapraszam na moją aukcje gdzie wystawiłem właśnie hypercharger do VTX'a 1300

http://www.allegro.pl/item108825530_kuryak...y_vtx_1300.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zakładasz hyper+K&N to oczywiście odpowiedni stage kit do gaźnika. Inaczej układ nie będzie zapewniał tego co powinien, a nawet moto może mieć objawy 'dziury w obrotach' itp. powikłania. Jak masz komplet /hyper+k&n+carb.kit/ to nie ma się co zastanawiać :banghead: . też się czaję na 'jet kit' do VN. zobacz w papierach dot. wydechu czy musisz ingerować w układ dolotowy /są głośne wydechy, ale zapewniające takie samo ciś co wydech oryg. i nie konieczna jest regulacja/. ale przy całym zestawie pojechałbym na hamownie do regulacji - wtedy efekty będą odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co to da jeżeli mowa o parametrach, napewno najbardziej zmieni się dźwięk i wygląd a Ty Zenobing wiesz to z doświadczenia? też robiłeś takie manewry ? I jeszcze jedno mam do Ciebie pytanie jaki sakwy masz do swojego VTX'a i jaką masz wersję R czy C ?? Mam duży dylemat co kupić bo oferta do wersji R wcale nie jest bogata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyno Jet to nazwa jednez z firm które robią kity do karburatorów :banghead: W zestawie z hyperchargerem powinienłeś dostać kilka rodzajów dysz , którezakładasz w zależności od stopnia modyfikacji silnika.

 

Zenobing-> Zdecydowana większośc silników V2 zyskuje całkiem sporo mocy (nawet do 25% w przypadku mocno zduszonych silników) przy Stage 1. Dlaczego VTX 1300 miałby być wyjątkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w moim zestawie jest hypercharger-obudowa filtr K&N i zestaw dysz: jedna co wygląda jak wentyl i ma oznaczenie 65K i mniejsza wyglądająca jak śrubka z otworem 185K, także wyboru nie dali. Pompka wiesz gdzie mozna zamówić inne dysze w razie gdyby jakimś sposobem te nie były właściwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dysze masz w zestawie - to będą pasować -nie pękaj :banghead:

carb.kit= modyfikacja gaźnika=dynojet /Pompka już wspomniał/

hamownia jest w Apaloosie, na ul. Partnickiej /20 m od mojego biura :banghead: /.

regulują H-D to i twoje V2 mogą /tak myślę/. później masz nawet certyfikat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj VTX to wersja S, założyłem do niego wydechy V&H Big Shots oraz tak jak pisałem filtr K&N. Zakupiłem równiez zestaw Dynojet potrzebny przy ustawieniach składu mieszanki (lecz nie zawsze). Sakiew nie kupiłem i nie będę kupował gdyż pod koniec roku lub na wiosnę będę chciał sprzęt sprzedać... zachorowałem na coś innego ;-))). VTX chyba jest tym wyjątkiem Pompka... a przynajmniej tak mówią wykresy z hamowni... a więc mocy max. zyskałem całe 0,7kM...., momentu max. 3,8Nm... więc to nie są porażające wartości.... w stosunku do oryginału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wynik nie powalający, co jest lepsze od VTX'a na co zachorowałeś jeśli to nie tajemnica?

Możesz mi wyjaśnić jaka jest różnica między wersją S a wersją C bo R to wiadomo i nie trudno rozpoznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...