Skocz do zawartości

No to muszę się pochwalić swoim nowym zakupem:)


Rekomendowane odpowiedzi

)

 

jesli by ktos chcial namiar na firme to na pw prosze pisac. troszek tych sprzetów maja i faktycznie jak patrzyłem po tym garażu gdzi eone stały to wszystkie ładne i nie rozbite.

 

Bo warsztat jest obok a w garażu są zrobione maszyny :buttrock: Też od nich planowałem kupować maszyne choć troche małe przebiegi wszystkich ich maszyn dawały do myślenia i jeszcze znalazłem ich reklame w necie-naprawa motocykli powypadkowych itp.Ale nie mówie że kantują czy coś...być może faktycznie mają dobre maszyny nie przyglądałem im się dokładnie więc nie wiem a wizualnie trzeba przyznać że są ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zrobilem juz prawie 2000km no i jestem w 100% zadowolony z mojego wyboru. Takiego wlasnie motocykla szukałem super sprzecior do turystyki jechałem obladowany w dwa kufry 44l + torba louisa wypchana na maksa na centralnym stelazu i jeszcze na nia nawkładane rzeczy + pasażer ważacy 85kg + ja 95kg i sprzecior i tak sie super prowadził w długiej trasie i dalo sie tym w takim obciażeniem nieżle pomykać. Zawieszenie tylnie super ani razu nei dobilo przednie jest do dupy bardzo miękkie chodz wymienilme olej w lagach + sprężyny progresywne no ale da sie jechac.

Co mnie bardzo cieszy to jest to bardzo oszczędna 900-cetka bo pali mi ok 5-6l pryz turystycznej jezdzie 100-120km/h. Takze jednym słowem polecam bardzo ten moto:) (Fotki z moich wyjazdów znajdziesz w http://www.haryb.prv.pl na bierząco aktualizowane).

 

Jeśli chodzi o firme no to nei mogę za nia ręczyc bo nie kupowałem wiekszej ilości spzrętów od nich ale znam jeszcze jednego gościa który wzial od nich moto i tez jest zadowolony - ogolnie forma spoczko taki młodyt gościu + jego ojciec no i maja troszke tych moto i sciagaja nie bite mocno lub wogole nie slizgniete i ceny atrakcyjne.

 

p.s. Jesli byś miał jakies pytania, problemy z XJ to zapraszam na forum xj-tek http://www.xj.prv.pl

 

pozdro

haryb

Edytowane przez haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe co do xj to sie nie pytam bo po 600 tylko 900 (wlasnie problem , a raczej za mala moc w obciazeniu 4torby + pasazer :) )

 

byla fajna stronka uzytkownikow xj (holendersk) ale prowadzona po angielsku musze poszukac adresu.

 

powinna ci spalic max 6.5l przy predkosciach pod max ( jak nie to do wymiany cos w gazniku - ble nie pamietam co )

 

 

no wlasnie te ceny w tej firmie przyciagnely moja uwage , bo wsumie jechalem juz po ta dyversje ale ciagle doszukiwalem sie jakies minki bo ta cena byla atrakcyjna :) , no nic za zolwiowe tempo sie placi ....

 

p.s

 

stronke juz dawno sie przegladalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie i informację. Pytanie to jak sobie załatwić taką kamizelkę: http://www.haryb.zagrosze.net.pl/www/moja/...ll/Krynica1.jpg

 

Drugie to twoja strona http://www.haryb.prv.pl źle jest odczytywana w innych przeglądarkach niż IE. Muszisz poprawić skład i skrypt strony.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronx - xj900 pzry maksymalnych predkosciach moze lyknac ok 9-10l i to jest w normie nic nei trzeba regulowac czy naprawiac - a pzry spokojnej jezdzie od 5-7l - 90-160km/h i to tez jest w normie.

 

Jesli chodzi o kamizelke to jest post podwieszony w kategori "Przy piwku" o edycjach kamizelek forumowych. Trzeba tam popytac czy bedzie następna edycja zapisać sie na liste zaplacic i juz.

 

Jeśli chodzi o stronke - i zle interpretowanie pod innymi pzregladarkami niz IE no to brałem to pod uwage i robiłem specjalnie tylko pod IE poniewaz 90% uzytkowników uzywa własnie Interneto Explorera.

 

 

pozdro

haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stronke - i zle interpretowanie pod innymi pzregladarkami niz IE no to brałem to pod uwage i robiłem specjalnie tylko pod IE poniewaz 90% uzytkowników uzywa własnie Interneto Explorera.

 

Z tym ostatnim stwierdzeniem bym sie nie zgodził, ale to nie forum do tego typu rozmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bronx - xj900 pzry maksymalnych predkosciach moze lyknac ok 9-10l i to jest w normie nic nei trzeba regulowac czy naprawiac - a pzry spokojnej jezdzie od 5-7l - 90-160km/h i to tez jest w normie.

 

pozdro

haryb

 

no wlasnie nie bardzo ;)

 

jak wruce do chalupy podesle linka na to forum diversionek.

Ludzie tam pisza ze nie spala im wiecej jak 7l przy gonieniu , o ile przepustnice itp nie sa powycierane (+cala regulacja pewnie wlacznie z odpowiednim wydechem -ale to juz moje wydymki :) ).

Jednym slowem dyversja 9 nie moze palic wiecej jak 7l.

 

Zreszta ich slowa potwierdzimy sie w 6 u mnie jak ganialem nia pod 150-160 bylo max 6,5l (2 boczna , top i kufer , 1 osoba) .

Jazda do 90 obfitowala w spalanie na poziomie 5l :banghead:

 

dodam jeszcze ze tylko w PL spotykam sie z stwierdzniem ze dyversja 9 pali pod 10 L ...

oczywiscie nikt nie pisze ze jest osczedna jak gs5e :icon_mrgreen:

Edytowane przez bronx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie bardzo :)

 

jak wruce do chalupy podesle linka na to forum diversionek.

Ludzie tam pisza ze nie spala im wiecej jak 7l przy gonieniu , o ile przepustnice itp nie sa powycierane (+cala regulacja pewnie wlacznie z odpowiednim wydechem -ale to juz moje wydymki :icon_mrgreen: ).

Jednym slowem dyversja 9 nie moze palic wiecej jak 7l.

 

Zreszta ich slowa potwierdzimy sie w 6 u mnie jak ganialem nia pod 150-160 bylo max 6,5l (2 boczna , top i kufer , 1 osoba) .

Jazda do 90 obfitowala w spalanie na poziomie 5l :banghead:

 

dodam jeszcze ze tylko w PL spotykam sie z stwierdzniem ze dyversja 9 pali pod 10 L ...

oczywiscie nikt nie pisze ze jest osczedna jak gs5e :icon_mrgreen:

 

Może, może palić więcej niż 6,5L na 100km. Spróbuj na autostradzie dać w palnik na maxa czyli 180-210km/h, oczywiście bez kufrów ;) i zobaczysz ile spali, może nie 10L, do tego potrzebny silny boczny wiatr, ale do 9L dojdzie. Jak sam piszesz nie próbowałeś badań w tym zakresie szybkości więc na razie to tylko teoretyzujesz. A 150-160 jest to właśnie optymalna szybkość dla tego sprzętu, oczywiście w odpowiednich warunkach.

Mnie kiedyś paliła o ile dobrze pamiętam od poniżej 5L do ponad 9L. Te pierwsze to autostrada i ulewa przez cały dzień co zmuszało do średniej szybkości 80-90km/h, te drugie to też autostrada, piękna pogoda i chęć nagonienia straconych dzień wcześniej kilometrów i 180-220 na budziku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...