Skocz do zawartości

Cham...


janekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Banda impotentów! Kisi dupsko w puszce i ciśnienia nie trzyma. A następnym razem zejdź z maszyny i wypal cymbałowi z baniaka (zrób to najlepiej w kasku) I niech dalej siedzi i myśli jaki czołg przywalił mu w michę... :notworthy:

A tak nawiasem mówiąc, to nie da się sklasyfikować takich zachowań mając na uwadze miasto w którym do nich dochodzi, lub fure w której siedzi delikwent. Bywa tak że jak się przeciskam to jakiś ŁOŚ widząc to jeszcze zajedzie drogę, ale czasami gość za kółkiem TIR-a potrafi stojąc w korku zrobić miejsce... (a nakręci się przy tym co niemiara) A takie zachowanie najlepiej kwituje moja babcia: "... bo kto się h...jem urodził, ten skowronkiem nie umrze..." Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

chciałbym dodać tylko jedna rzecz że nie mozna posadzać wszystkich że sa burakami czy popaprancami z warszawy zanim kupiłem motocykl jezdziłem po całej polsce autostopem razem z kobieta i niestety musze przyznać że w 99% te buraki sie zatrzymywały a warszawiacy w swoich limuzynach byli zbyt dumni zeby wziac autostopowicza ja osobiscie jestem rodowitym warszawiakiem razem z moja cała rodzina i mam to udokumentowane tylko bulwersuja mnie niktóre wypowiedzi gdyż mam kobietke ze wsi dokładnie kurpianke i panowie troche uprzejmiej bo to nie ładnie tak obrażać wszystkich chamów

Edytowane przez angel 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle, że zabieranie autostopowiczów przez ludzi z małych miejscowości jest bardziej powszechne, bo to zjawisko tam sobie po prostu istnieje. Tak jak na Białorusi. Jak idziesz wzdłuż drogi to zaraz się ktoś zatrzyma i pyta, czy nie podwieźć. W Mińsku natomiast tego nie ma. To chyba logiczne i nie wynika to z jakiejś tam dumy, tylko z uznawania jakiejś sytuacji za normalną, bo się z nią miało/ma do czynienia na codzień. Ja zacząłem zabierać autostopowiczów dopiero jak się wyprowadziłem z Wawy.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...